Oluline

10. klassid õppeaastal 2024/25 01. aprill Kaja

Nõo Reaalgümnaasiumi 10. klassid õppeaastaks 2024/25 on komplekteeritud.
Kuna loobumiste tõttu võib tekkida vabu kohti, siis on õpilasel võimalik esitada avaldus vabanevale kohale kandideerimiseks.
Vastavalt vastuvõtutingimustele, saab vabanenud kohale kandideerida ka õpilane, kes pole veel avaldust esitanud, vastuvõtukatseid sooritanud.
Kool eelistab valiku korral õpilast, kelle hinded on head, väga head, kes on osalenud olümpiaadidel, kes on vastuvõtukatsete pigereas eespool, kes on esindanud kooli konkurssidel.

10. klassid alustavad uut õppeaastat 28. augustil.
28.-30.08 toimub Nõo Reaalgümnaasiumis 10. klasside kohanemiskaager (ööbimisega kooli ühiselamus).
Täpsema info laagri kohta avaldame hiljemalt 15. augustil.

Kooliaasta avaaktus toimub 1. septembril (pühapäeval).

Küsimuste korral pöörduda kool@nrg.edu.ee või 7455247

Nõo Reaalgümnaasiumi 10. klassid õppeaastaks 2024/25 on komplekteeritud.

10. klassid alustavad uut õppeaastat 28. augustil.
Täpsema info laagri kohta avaldame hiljemalt 15. augustil.

Kooliaasta avaaktus toimub 1. septembril (pühapäeval).

Küsimuste korral pöörduda kool@nrg.edu.ee või 7455247