Oluline

Vastuvõtt Nõo Reaalgümnaasiumisse 01. aprill Kaja

Vastuvõtukatsed (matemaatikas, eesti keeles ja loodusainetes (füüsika, keemia, bioloogia)) toimusid 20. aprillil 2024. a.
Tulemusi jagati alates 7. maist. Kui kandidaat ei ole infotkirja saanud, siis tuleb pöörduda kooli poole.

Vastuvõtukatsed neile, kes I voorus osaleda ei saanud, toimuvad 25. mail. Algus kell 10.00.

Kui pole avaldust esitanud, aga soovid kandideerida, siis kirjuta kool@nrg.edu.ee

Nõo Reaalgümnaasium ootab õpihimulisi noori!

Nõo Reaalgümnaasium ootab õpihimulisi noori!