XXXV Liivi etluskonkursi Tartu linna ja Tartu maakonna piirkonnavoor 24. märts Ruth Maal

Neljapäeval, 23. märtsil toimus XXXV Liivi etluskonkursi Tartu linna ja Tartu maakonna piirkonnavoor. Nõo Reaalgümnaasiumist osales 4 õpilast: Gerda Ly Käis (10.c), Kristiina Puija (10.c),  Anneli Oro (11.a) ja Mari Lee Lumberg (11. a).  Tartu linna koolidest osales 13 võistlejat ja maakonnast 15.

Tartu maakonna arvestuses olid parimad Gerda Ly Käis (1.koht) ja Kristiina Puija (2. koht).

XXXV etluskonkursi lõppvoor toimub Liivi Muuseumis laupäeval, 15. aprillil 2023 algusega kell 12.00Lõppvooru pääsevad Eestimaa linnades ja maakondades peetud eelvoorude võitjad, Tartu maakonda esindab Gerda Ly Käis.