Avalik teave

Haldusjärelevalvet Nõo Reaalgümnaasiumi õppe-ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus-ja Teadusministeerium. Aadress Munga 18, Tartu 50088; telefon 735 0222, e-post: hm@hm.eelink opens on new page

Tartumaa piirkondlik ekspert on  Katrin Ohakas  (Katrin.Ohakas@hm.eelink opens on new page)

Nõo Reaalgümnaasiumi veebilehel avaldatud avaliku teabe osas jagab infot direktor Jaanus Järveoja (jaanus.jarveoja@nrg.edu.ee).

Nõo Reaalgümnaasiumi andmekaitse spetsialist on Kristina Ruder (kristina.ruder@nrg.edu.ee)

Korruptsiooniennetusega õppeasutustes (üldhariduskoolid, kutseõppeasutused, rakenduskõrgkoolid)  tegeleb HTM välishindamisosakonna asejuhataja Hille Voolaid (e-mail Hille.Voolaid@hm.eelink opens on new page)

Dokumendiregistri avalikus vaates on võimalik tutvuda kooli loodud või saadetud avalike dokumentidega, millele ei ole kehtestatud juurdepääsupiirangut.

Puhkuste ja lähetuste dokumentidega on võimalik tutvuda Riigitöötaja Iseteenindusportaalis:

Nõo Reaalgümnaasiumi hankeplaan 2023

Nõo Reaalgümnaasium 2023. aastal suuremahulisi (üle 30000 euro) hankeid ei korralda.

Avaldatud 22.01.2019. Viimati muudetud 01.02.2023.