Võistlus „Eesti parim õpilasfirma 2019“ 17. mai Ruth Maal

8.-9. mail toimus Tallinnas võistlus „Eesti parim õpilasfirma 2019“, kus meie koolist osales ÕF Nöökas.

Eestis  valiti sel aastal tegutsevast paarisajast õpilasfirmast võistlusele esitatud aruannete seast 24 parimat.

8. mail toimus Solaris keskuses stendivoor, kus kõik finaali pääsenud õpilasfirmad müüsid oma tooteid.

Õpilasfirma Nöökas müüs enda valmistatud kotte ka žüriiliikmetele ja sai koostööpakkumisi.

9. mail toimusid KUMU kunstimuuseumis žüriivestlused ja lavaesinemised.

Kolme parima hulka ÕF Nöökas ei tulnud, kuid sai palju positiivset tagasisidet klientidelt ja žüriilt.

10. klassi õpilane, kui oled huvitatud osalema järgmisel õppeaastal õpilasfirma tegevuses, siisi tule infopäevale, mis toimub juunis. Jälgi reklaami!

9. mail toimusid KUMU kunstimuuseumis žüriivestlused ja lavaesinemised.