Tubli esinemine rahvusvahelisel lingvistikaolümpiaadil 16. august Kaja

17. rahvusvaheline lingvistikaolümpiaad toimus 29. juulist 2 . augustini Koreas, Yonginis. Võistlusest võtsid osa 36 riigi esindajad kokku 53 meeskonnaga. Eesti võistkonda kuulus ka Ove Üllar Viesemann, kes oli Eesti võistkonna esindajatest paremuselt teine ja talle omistati aukiri.
Olümpiaadi võit kuulus Kanada esindajale, meeskonnavõistlusel sai esikoha Sloveenia.  Eesti õpilaste lähetamist rahvusvahelistele võistlustele rahastas Haridus- ja Teadusministeerium ning korraldas Tartu Ülikooli teaduskool.