Tartu maakonna ja linna koolide meistrivõistlustel korvpallis 25. jaanuar Ruth Maal

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasted esinesid väga edukalt Tartu maakonna ja linna koolide meistrivõistlustel korvpallis.

Neidude turniiril osales neli kooli ning J. Poska Gümnaasiumi ja Ülenurme Gümnaasiumi järel saavutas Nõo Reaalgümnaasium kolmanda koha.

Võistkonda kuulusid Helis Perk, Karoliina Kallion, Laura-Liis Järvela, Reesi Külmhallik, Frida Kesküla, Carmen Pajuste ja  Maria Kelder.

Noormeeste võistkondi osales seitse.  Nõo Reaalgümnaasium ei kaotanud ühtegi mängu ja finaalis alistati K. J. Petersoni Gümnaasium tulemusega 50:35.

Võistkonda kuulusid Breit Pross, Kris Urvik, Kert Pärn, Erki Urvik, Tõnis Vaiknemets, Shrek Tankler, Rain Kuuse ja Rainis Õunpuu.

Nõo Reaalgümnaasiumi võistkondi treenivad Helen Austa ja Gunnar Aasmäe.

Nõo Reaalgümnaasiumi võistkondi treenivad Helen Austa ja Gunnar Aasmäe.