Uudised

„Pulsar“ ja "Kajakas" 18. märts Ruth Maal

Tartu Ülikooli Teaduskooli korraldatud astronoomiaviktoriinil „Pulsar“ saavutas 10.-12. klasside arvestuses II koha Rain Verrev.  Annette Bogdanov ja Sander Ollino jagasid 19. kohta. Osalejaid oli üle 200. Õpilaste juhendajaks on õpetaja  Peet-Märt Irdt.

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilased olid edukad ka teisel olulisel võistlusel, milleks on „Kajakas“ ehk füüsikaülesannete lahendamise võistlus, kus küsitakse küsimusi nii koolifüüsikaga seotud teemadel kui ka igapäevaelulistest valdkondadest. Seda korraldab Tallinna Tehnikaülikool.  Maivo Sirelbu saavutas 19. koha. Kokku oli osalejaid üle 350. Õpilast juhendab õpetaja Kristjan Vällik.