Pronksmedal rahvusvaheliselt füüsikaolümpiaadilt 02. august Ruth Maal

10.–17. juulini toimus Šveitsis 75 riigi ja rohkem kui 360 õpilase osalusel 52. rahvusvaheline füüsikaolümpiaad. Kõik Eesti õpilased jõudsid auhinnalistele kohtadele: võideti kolm pronksmedalit ja kaks aukirja.

Meie kooli õpilane Maivo Sirelbu kuulus pronksmedali saanute hulka!

Olümpiaad toimus veebis, kuid mõne riigi esindajad said ka omavahel kokku. Eesti võistkond ühines olümpiaadi ajaks Saksamaa, Sloveenia, Taani ja Tšehhi võistkondadega Hamburgi linnas Saksamaal.

Eesti õpilaste jaoks oli olümpiaad igati edukas. Lisaks Maivole võitsid pronksmedali Marko Tsengov (Tallinna Reaalkool, 12. klass) ja Saskia Põldmaa (Tallinna Reaalkool, 9. klass).
 Ander Pavlov (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass) ja Marten Rannut (Tallinna Reaalkool, 12. klass) teenisid välja aukirjad.
Olümpiaadi tulemuste pingerea parimad kohad hõivasid ka sel aastal peamiselt Aasia riikide õpilased.

Meie kooli õpilane Maivo Sirelbu kuulus pronksmedali saanute hulka!