Osale inspireerivas koolitusprogrammis "Tuleviku insener-disainer" 08. jaanuar Kaja

TalTechi, EKA ja TLÜ inspireeriv koolitusprogramm "Tuleviku insener-disainer" avab juba 14. jaanuaril 2 uut ja põnevat õppemoodulit, kuhu oodatakse osalema kõiki 9.-12. klasside õpilasi.

Programmis osalemine annab põhjaliku ülevaate inseneri, arhitekti, loodusteadlase, bioloogi ja disaineri elukutsetest. Võimalus lahendada erinevaid keskkonnaprobleeme ning aidata kaasa innovaatilisema tuleviku loomisele.

14. jaanuaril 2023 alustab 2 moodulit, mille vahel saate valida:

1. Kuidas ehitada ise keskkonnasõbralikku sõidukit?

10-ne koolituspäeva jooksul analüüsitakse erinevaid liikureid, joonistatakse ja maketeeritakse enda välja mõeldud sõidukeid ning meeskonnatööna ehitatakse ja disainitakse üks äge liikur.

2. Kuidas võita toidusõda?

8 praktilise koolituspäeva käigus tutvute toidu koostise ja töötlemisviisidega, süvenete toiduäri telgitagustesse, analüüsite toidusõdade põhjuseid ja pakute neile lahendusi ning püüate looduses ise toitu valmistada.

Programmi on oodatud osalema kõik 9.-12. klasside noored üle Eesti. Osalejatele väljastpoolt Harjumaad kompenseeritakse sõidukulud.

Õppepäevad toimuvad laupäeviti nii TalTechi, EKA kui TLÜ õppehoonetes ja laborites. Iga õppepäev kestab kuni 6 akadeemilist tundi. Päev sisaldab ka maitsvat lõunasööki.

Kohtade arv on piiratud!

Lisateave ja programmi registreerimine: https://taltech.ee/tid

Programmi toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

Katariina Pops
TID projektijuht
TalTech Tehnoloogiakool

katariina.pops@taltech.ee

14. jaanuaril 2023 alustab 2 moodulit, mille vahel saate valida:

1. Kuidas ehitada ise keskkonnasõbralikku sõidukit?

2. Kuidas võita toidusõda?

Kohtade arv on piiratud!

Lisateave ja programmi registreerimine: https://taltech.ee/tid

Programmi toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

Katariina Pops
TID projektijuht