Uudised

NRG õpilased olid mälumängul edukad 28. november Ruth Maal


Traditsioonilisel Tartu linna ja maakonna koolide mälumängul inglise keelt kõnelevate maade kohta osalesid kõik Tartu linna gümnaasiumid, suuremad nendest kahe võistkonnaga. Küsimused puudutasid kõiki maid, kus peamine suhtluskeel on inglise keel, teemadeks muusika, sport, film, geograafia, tuntud inimesed, päevakajalised sündmused, aasta 2023 anglosfääri kuuluvates riikides. Oli nii teksti-, pildi- kui ka heli- ja videoküsimusi.
Nõo Reaalgümnaasiumi mälumängurid saavutasid 15 võistkonna hulgas 5. koha.

Meie kooli esindasid:
Rebekka Rekker (11.b)
Rudolf Harald Kivi (11.b)
Olle Liivak (11.b)
Kaspar Valdmann (12.c)

Õpilasi juhendas Meeli Lepisk.

Traditsioonilisel Tartu linna ja maakonna koolide mälumängul inglise keelt kõnelevate maade kohta osalesid kõik Tartu linna gümnaasiumid, suuremad nendest kahe võistkonnaga. Küsimused puudutasid kõiki maid, kus peamine suhtluskeel on inglise keel, teemadeks muusika, sport, film, geograafia, tuntud inimesed, päevakajalised sündmused, aasta 2023 anglosfääri kuuluvates riikides. Oli nii teksti-, pildi- kui ka heli- ja videoküsimusi.
Nõo Reaalgümnaasiumi mälumängurid saavutasid 15 võistkonna hulgas 5. koha.

Meie kooli esindasid:
Rebekka Rekker (11.b)
Rudolf Harald Kivi (11.b)
Olle Liivak (11.b)
Kaspar Valdmann (12.c)

Õpilasi juhendas Meeli Lepisk.