Uudised

Noore looduskaitsja märgi tänavused laureaadid 13. mai Ruth Maal


Looduskaitsekuu avamisel  anti Tallinna loomaaias üle tänavused Eesti looduskaitse hõbemärgid ja noore looduskaitsja märgid. Noore looduskaitsja märgi üks laureaatidest on meie kooli 12. c klassi õpilane Marleen Tilga, endine Eesti Loodusmuuseumi vabatahtlik abijõud ja nüüd muuseumi külastusjuht, bioloogia olümpiaadi võitja Tartumaa piirkonnas.

Palju õnne!

Tutvu uudisega siin.

Looduskaitsekuu avamisel  anti Tallinna loomaaias üle tänavused Eesti looduskaitse hõbemärgid ja noore looduskaitsja märgid. Noore looduskaitsja märgi üks laureaatidest on meie kooli 12. c klassi õpilane Marleen Tilga, endine Eesti Loodusmuuseumi vabatahtlik abijõud ja nüüd muuseumi külastusjuht, bioloogia olümpiaadi võitja Tartumaa piirkonnas.

Palju õnne!

Tutvu uudisega siin.