Nõo Reaalgümnaasiumis käis külas kirjanik Valdur Mikita 23. veebruar Ruth Maal

22. veebrauril 2024 külastas Nõo Reaalgümnaasiumi kirjanik Valdur Mikita, kes esines 11. ja 12. klassi õpilastele kooli auditooriumis loenguga ning osales aukülalisena ka Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktusel.

Mikita rääkis meelest ja loodusest, Kristjan Jaak Petersonist ja Albert Einsteinist  ning nende seosest emakeelepäevaga.
Tema arvates on eesti keel väga musikaalne ja ilus. Kirjanik väärtustab vanu eesti kombeid ja kultuuri. Otse loomulikult tuli juttu ka seenelkäigust, kalapüügist ja jahilkäimisest.