Matemaatikavõistlus Naboj 21. aprill Ruth Maal

Rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Naboj saavutas Nõo Reaalgümnaasiumi võistkond Eesti arvestuses väga kõrge 3. koha (vanemas rühmas ehk 11. ja 12. klassi õpilased). Eesti arvestuses parimaks osutus H. Treffneri Gümnaasium ja 2. koha saavutas Tallina Reaalkooli võistkond. Nõo Reaalgümnaasiumi võistkonda kuulusid Rudolf Harald Kivi, August Jakobson, Gabriel Kalvet, Jaan Tammeraid, Kaarel Toomet.

Nende matemaatikaõpetajateks on Sirje Sild ja Mariliis Tulit.

Nende matemaatikaõpetajateks on Sirje Sild ja Mariliis Tulit.