Oluline

Lahtiste uste päev 19. jaanuar

Reedel, 3. veebruaril toimus Nõo Reaalgümnaasiumi lahtiste uste päev.
Alustuseks tutvustas direktor huvilistele kooliga seonduvat ettekande vormis ja vastas küsimustele. Seejärel leidis aset külaliste kohtumine praeguste õpilastega ning lõpetuseks tutvustati kõigile koolikompleksi.

Lahtiste uste päeval osales üle 120 9. kl. õpilase.

Eelinfoks, et  Nõo Reaalgümnaasiumisse kandideerimiseks peavad õpilased end registreerima keskkonnas SAIS.
Vastuvõtukatsed toimuvad e-testidena ning need tuleb sooritada 21. aprillil 2023. a eksamite infosüsteemis EIS. Sinna tuleb õpilasel end eraldi registreerida.
NB! Keskkondadesse sisenemiseks tuleb õpilasel kasutada kehtivate sertifikaatidega ID-kaarti.

Nõo Reaalgümnaasiumi vastuvõtukatsed toimuvad matemaatikas, eesti keeles ja loodusainetes (füüsika, keemia, bioloogia).

Täiendavat infot vastuvõtu kohta saab kooli kodulehelt (Vastuvõtt) ja kool@nrg.edu.ee või 7455247.

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor

Reedel, 3. veebruaril toimus Nõo Reaalgümnaasiumi lahtiste uste päev.

Lahtiste uste päeval osales üle 120 9. kl. õpilase.

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor