Kooliaasta algus 15. august Kaja

Info 10. klassile

10. klasside jaoks algab uus kooliaasta 28. augustil kohanemislaagriga Nõo Reaalgümnaasiumis.  Laagri jooksul saavad õpilased tutvuda omavahel ja koolitöötajatega, samuti jagatakse infot meie kooli ning koolikorralduse kohta.

Laagri ajal toitlustatakse õpilasi kolm korda päevas.
Laagri kava selgub hiljemalt 18. augustiks (info edastatakse kirja teel).

Ühiselamusse saavad 10. klasside õpilased tulla teisipäeval (27.08) alates 16.00-st.
NB! Ühiselamus kasutavad õpilased kodust kaasa võetud vooditarvikuid (padi, tekk, pesu). Nii on see laagri ajal ja ka hiljem.
Enne 27.08 ühsielamusse asju tuua ei saa.

Info 11., 12. klassile

11. ja 12. klasside õpilased saavad ühiselamusse tulla alates laupäeva (31. august) kella 15.00-st.

26. augustist saab ühiselamus viibida õpilane, kellel on täiendav õppetöö (teavitada eelnevalt direktorit).
Enne 26. augustit ühiselamusse tulla ja/või asju tuua ei saa.

1. september

1. septembril (pühapäev) tähistame teadmistepäeva ja toimub kooliaasta avaaktus.
12.45 – klassijuhatajatund
13.30 – aktus Hariduse pargis, K. Aigro mälestusmärgi juures.

Õpikud, töövihikud.

Töövihikute raha tuleb tasuda ülekandega pärast arve saamist kahe nädala jooksul.
Maksumused on veel täpsustamisel nagu ka õpikute, töövihikute väljastamise ajad.

Meie koolipere toitlustajaks on Dussmann Eesti OÜ.
Hommiku- ja lõunasöök on õpilastele 2024. aastal tasuta.
Õhtusöögi hind on täpsustamisel.

31.08 toitlustamist ei toimu

1.09 saavad lõunasöögi ainult ühiselamuõpilased

2.09 lõunasöök on arvestatud kõigile õpilastele.
Hommiku- ja õhtusöök kõigile ühiselamusõpilastele (kooli poolt).

Alates 3.09 toimub söömine tellimuste alusel.

Sõidukompensatsioon

Ühiselamuõpilastele kompenseeritakse ühistranspordi kulud sõidupiletite esitamisel (kompenseeritakse üks sõit nädalas, aruanne esitatakse ühe kuu kohta).
Tartumaal on ühistranspordi (buss) kasutamine õpilastele tasuta ja üldjuhul tasulist sõitmist ei kompenseerita.

Muu info

Nõo Reaalgümnaasiumis on kasutusel elektrooniline õpilaspilet.
Õpilaspileti  pildi tegemiseks tuleb koolimajja fotograaf.

Info  telefonil 7455247 (9.00-12.00) või kool@nrg.edu.ee

Ilusat suve jätku!

Info 10. klassile

Laagri ajal toitlustatakse õpilasi kolm korda päevas.
Laagri kava selgub hiljemalt 18. augustiks (info edastatakse kirja teel).

Enne 27.08 ühsielamusse asju tuua ei saa.

Info 11., 12. klassile

Enne 26. augustit ühiselamusse tulla ja/või asju tuua ei saa.

1. september

12.45 – klassijuhatajatund
13.30 – aktus Hariduse pargis, K. Aigro mälestusmärgi juures.

Õpikud, töövihikud.

Meie koolipere toitlustajaks on Dussmann Eesti OÜ.
Hommiku- ja lõunasöök on õpilastele 2024. aastal tasuta.
Õhtusöögi hind on täpsustamisel.

31.08 toitlustamist ei toimu

1.09 saavad lõunasöögi ainult ühiselamuõpilased

2.09 lõunasöök on arvestatud kõigile õpilastele.
Hommiku- ja õhtusöök kõigile ühiselamusõpilastele (kooli poolt).

Alates 3.09 toimub söömine tellimuste alusel.

Sõidukompensatsioon

Muu info

Nõo Reaalgümnaasiumis on kasutusel elektrooniline õpilaspilet.
Õpilaspileti  pildi tegemiseks tuleb koolimajja fotograaf.

Info  telefonil 7455247 (9.00-12.00) või kool@nrg.edu.ee

Ilusat suve jätku!