Kevadball 07. mai Kaja

Üle mitme aasta toimus 3. mail Nõo kultuurimajas taas kooli kevadball. Tantsuks oli kutsutud mängima orkester Popsid, lisaks esinesid ballil kooli segakoor, ansambel, solistid ja üllatusesinejana kooli vilistlane 63. lennust Pelle Põlmaa.

Toimus meeleolukas õnneloos, mille auhinnad olid välja pannud oma kooli õpetajad ning mitmed sponsorid - Siidrimõisa Lihaköök, Nõo Lihavürst, Nõo Vallavalitsus, Nutiristsõnad ja oma kooli õpilasfirmast välja kasvanud OÜ Meemehed.

Ball sai toimuma suuresti kooli õpilasesinduse initsiatiivil ja õpilaste endi kaasabil. Oli meeleolukas õhtu, mis jättis osalejatele rõõmsa ja meeldiva mälestuse.

Kohtumiseni järgmisel kooli kevadballil!

Kohtumiseni järgmisel kooli kevadballil!