Kalju Aigro 100 25. juuni Kaja

6. augustil 2021 tähistame Nõo Keskkooli ja kooli reaalainete süvaõppe rajaja Kalju Aigro 100. sünniaastapäeva.
Kell 15.00 algab tseremoonia, mille käigus avatakse Kalju Aigrole pühendatud mälestusmärk.
Mälestusmärk rajatakse täielikult annetuste abil.
Kell 15.45 saavad kõik osa kontserdist Nõo Muusikakoolis.
Kell 16.30 jätkub üritus Nõo Reaalgümnaasiumis. Saab vaadata filmi „Nõo kool 300“ (autoriks kooli vilistlane Peeter Simm)  ja tutvuda koolikompleksiga.

Külalistele on muusikakoolis kaetud kohvilaud.

Kõik on oodatud osalema!

Mälestusmärk rajatakse täielikult annetuste abil.
Kell 15.45 saavad kõik osa kontserdist Nõo Muusikakoolis.

Külalistele on muusikakoolis kaetud kohvilaud.

Kõik on oodatud osalema!