Eesti Vabariigi 104. aastapäeva aktus 23. veebruar Ruth Maal

Nõo Reaalgümnaasium tähistas Eesti Vabariigi 104. aastapäeva välitingimustes. Koguneti koolimaja ette ning abiturient Carmen Pajuste heiskas rahvuslipu. Lauldi üheskoos hümni ning kuulati direktor Jaanus Järveoja ja õpilasesinduse presidendi Sandra Poltani sõnavõttu.

Väga efektne oli see, kui kolm abiturienti  - Rasmus Susi, Tõnis Käär, Angelo Raoul Lomabardo - lugesid koolimaja madalama osa katuselt ette Eesti iseseisvusmanifesti.  Aktus lõpetati lauluga „Põhjamaa“.

Elagu Eesti!

Elagu Eesti!