Eesti sai rahvusvaheliselt informaatikaolümpiaadilt kaks pronksi 16. september Kaja

Septembri esimesel nädalal toimus Egiptuses 96 osalejariigiga ajaloo suurim rahvusvaheline informaatikaolümpiaad, kust Eesti koondis tõi ära kaks pronksmedalit.

Kodumaiste võistluste ja mais Leedus peetud Balti informaatikaolümpiaadi tulemuste põhjal kuulusid tänavu Eesti koondisse Ralf Robert Paabo, kes lõpetas kevadel Hugo Treffneri gümnaasiumi 11. klassi, Kaarel Toomet Nõo Reaalgümnaasiumi 10. klassist, Kristjan Lepp Ülenurme gümnaasiumi 8. klassist ja Arthur Harri Jaakko Antila Tallinna Reaalkooli 12. klassist. Võistkonda juhendasid Eesti informaatikaolümpiaadi žürii liikmed Ahto Truu ja Targo Tennisberg.

Meie kooli õpilane Kaarel Toomet oli üks kahest, kes tuli tagasi pronksmedaliga. Palju õnne!

Täpsemalt loe siit

Täpsemalt loe siit