Uudised

ASI Karikas, programmeerimise võistlus TalTech ja Lapikute koostöös 08. aprill Ruth Maal

Tallinna Tehnikaülikool on aastaid korraldanud erinevaid konkursse ja
võistluseid kooliõpilastele. Eesmärgiks on anda osalejatele võimalus võrrelda
enda taset Tallinna Tehnikaülikool ootustega ja teiste koolidega.


Meie kooli 10. a klassi õpilased Tõnis Kõiv, Kustav Prants, Raido Aunpuu ja Henry Kaljulaid osalesid märtsikuus meeskondlikul programmeerimisvõistlusel ASI Karikas, mida korraldab Tallinna Tehnikaülikooli Arvutisüsteemide instituut koostöös Tallinna Tehnikaülikooli Tarkvaraarenduse klubiga Lapikud, ning jõudsid edasi lõppvooru, mis toimub Tallinna Tehnikaülikooli IT Kolledžis 28.04.2019.

Meie kooli 10. a klassi õpilased Tõnis Kõiv, Kustav Prants, Raido Aunpuu ja Henry Kaljulaid osalesid märtsikuus meeskondlikul programmeerimisvõistlusel ASI Karikas, mida korraldab Tallinna Tehnikaülikooli Arvutisüsteemide instituut koostöös Tallinna Tehnikaülikooli Tarkvaraarenduse klubiga Lapikud, ning jõudsid edasi lõppvooru, mis toimub Tallinna Tehnikaülikooli IT Kolledžis 28.04.2019.