65. lennu lõpuaktus 28. mai Ruth Maal

Nõo Reaalgümnaasiumi 65. lennu lõpuaktus toimub 19. juunil 2021 Nõo Spordihoones. Aktus algab kell 14.00  ja kestab ligikaudu tund ja 45 minutit.

Iga lõpetaja saab aktusele kutsuda kaks külalist. Lisaks osalevad aktusel kooli töötajad ja kooli poolt kutsutud külalised. Rohkem külalisi aktusele ei lubata.

Kutsututele avatakse spordihoone uksed kell 13.30, sisenemine spordihoonesse toimub parklapoolsest uksest.
Koolimaja ees olev Kalju Aigro tänav on liikluseks suletud. Autosid saab parkida  spordihoone parklasse ja aleviku tänavatele.

Aktusel õnnitlevad lõpetajaid kooli ja Nõo valla esindajad. Palume pildistamiseks saali ette mitte tulla. Iga lõpetaja saab ligipääsu professionaalse fotograafi poolt tehtud lõpuaktuse piltidele, et need endale salvestada. Kohe pärast aktust toimub lõpetajate õnnitlemine õues ja klasside pildistamine Nõo RG õppehoone peaukse ees. Vihmase ilma korral toimuvad kõik need tegevused spordihoones.

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor