64. lennu lõpuaktus 26. mai Ruth Maal

Nõo Reaalgümnaasiumi 64. lennu lõpuaktus toimub 4. juulil 2020 Nõo Spordihoones.
Aktus algab kell 14.00 ja kestab ligikaudu tund ja 45 minutit.

Jätkuvalt kehtivate piirangute tõttu saab iga lõpetaja aktusele kutsuda kaks külalist.

Palume lõpetajate teistel lähedastel, sõpradel ja tuttavatel sellel päeval kohale mitte tulla! Lõpetajate jaoks ei oleks see kindlasti meeldiv, kui korra eest vastutajatel tuleks läheduses kogunenud inimesega vaidlusesse laskuda. Kindlasti leiavad kõik, kes noori õnnitleda soovivad, lähemal ajal selleks ka võimaluse, mis arvestab kõiki nõudeid.

Kutsututele avatakse spordihoone uksed kell 13.30, sisenemine spordihoonesse toimub parklapoolsest uksest.
Koolimaja ees olev Kalju Aigro tänav on liikluseks suletud. Autosid saab parkida  spordihoone parklasse ja alevi tänavatele.

Aktusel õnnitlevad lõpetajaid kooli ja Nõo valla esindajad. Palume pildistamiseks saali ette mitte tulla. Iga lõpetaja saab ligipääsu professionaalse fotograafi poolt tehtud lõpuaktuse piltidele, et need endale salvestada.
Kohe pärast aktust toimub lõpetajate õnnitlemine õues ja klasside pildistamine Nõo RG õppehoone peaukse ees. Vihmase ilma korral toimuvad kõik need tegevused spordihoones.

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor