Uudised

35. lennu kingitus NRG-le ja Nõo Põhikoolile 02. detsember Ruth Maal


1. detsembril leidis aset tore sündmus: meie kooli 35. lennu esindaja Tiit Laur andis Nõo Reaalgümnaasiumile ja Nõo Põhikoolile üle 35. lennu vilistlaste abiga soetatud spordivarustuse (5 spordimängu „Spikeball“ ja 15 paari kaasaegseid, amordiga treeningkeppe).
Täname 35. lendu, Tiit Lauri, kes tegeles kingituse soetamise ja kohale toimetamisega, ja Ingrid Hamerit (Nõo RG treener, aga ka 35. lennu vilistlane), kes koordineeris kingituse soetamise protsessi.

Suur tänu!
Ilusat advendiaega!
Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor

1. detsembril leidis aset tore sündmus: meie kooli 35. lennu esindaja Tiit Laur andis Nõo Reaalgümnaasiumile ja Nõo Põhikoolile üle 35. lennu vilistlaste abiga soetatud spordivarustuse (5 spordimängu „Spikeball“ ja 15 paari kaasaegseid, amordiga treeningkeppe).
Täname 35. lendu, Tiit Lauri, kes tegeles kingituse soetamise ja kohale toimetamisega, ja Ingrid Hamerit (Nõo RG treener, aga ka 35. lennu vilistlane), kes koordineeris kingituse soetamise protsessi.

Suur tänu!
Ilusat advendiaega!
Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor