2021. aasta õpilaste teadustööde riikliku konkursi tulemused 29. aprill Ruth Maal

Eliise Kesküla ( 11. klass)  uurimistööd „Elupaigaspetsiifilise liigi leidumise tõenäosus statistiliselt sobivates elupaikades rohelise hiidkupra (Buxbaumia viridis) näitel“ tunnustati  2021. aasta õpilaste teadustööde riikliku konkursil järgmiselt:

gümnaasiumiastmes II preemia;

Keskkonnaameti eriauhind ja

Swiss Youth in Science eriauhind (osalemine International Wildlife Research Week’il 2021 Šveitsis).

Juhendas Epp Vinne.

gümnaasiumiastmes II preemia;