16.-17. aprillil toimub Tartus Eesti Rahva Muuseumis õpilaste teadusfestival   28. märts Ruth Maal

Reedel selgusid õpilaste nimed, kelle uurimistööd tunnustati vääriliseks osalema uurimistööde festivali 2. voorus. Teadustööde konkursi teine voor ja hindamine toimub 16. aprillil 2019 ning preemiate ja auhindade üleandmine 17. aprillil.

Nõo Reaalgümnaasiumist valiti teise vooru järgmised uurimistööd:

Ketlin Õunap           „Lihatoodete mikrobioloogilise kvaliteedi hindamine“

(juhendajad  Mati Roasto, Epp Vinne)

Kairi Ojasoo            „Tapa linnas kasutatavate joogivete keemilise koostise, erinevuste ja võimaliku reostuse uurimine“                                            (juhendaja  Päärn Paiste)

Triinu Prants                      „Statistiline töö Nõo Reaalgümnaasiumi 64. lennu kooliga kohanemise kohta“                                                           (juhendajad Sirje Sild ja Pihel Hunt)

Palju õnne meie tublidele uurimistööde koostajatele ja nende juhendajatele!

Koolipere hoiab Teile pöialt stendiettekannete esitlemisel 16.aprillil!

Hea 10.- 11. klassi uurimistöö koostaja, kui sind huvitab, milliseid uurimistööd festivalile pääsesid, siis on sul võimalus nendega tutvuda, kui külastate õpilaste teadusfestivali ERM-is 16. aprillil pärast õppetunde kuni kella18. 00-ni.

Soovi korral saab festivali  külastust registreerida Stuudiumis kuni 29.märtsini 2019.

Infot vabariiklikulust õpilaste tedusfestivalist leiad siit!

Nõo Reaalgümnaasiumist valiti teise vooru järgmised uurimistööd:

Ketlin Õunap           „Lihatoodete mikrobioloogilise kvaliteedi hindamine“

(juhendajad  Mati Roasto, Epp Vinne)

Palju õnne meie tublidele uurimistööde koostajatele ja nende juhendajatele!

Koolipere hoiab Teile pöialt stendiettekannete esitlemisel 16.aprillil!

Infot vabariiklikulust õpilaste tedusfestivalist leiad siit!