"Rakett 69" 21. aprill Ruth Maal

ETV teadusvõistluse "Rakett 69" 14. hooaja finaalis konkureerisid Nõo Reaalgümnaasiumi õpilane Rudolf Harald Kivi ja Andri Türkson M. Härma
Gümnaasiumist. Finaalis oli ülesandeks omavalmistatud raketi lennutamine võimalikult kõrgele.
See õnnestus paremini Andri Türksonil, kes ongi 2024. aastal saate "Rakett 69" võitja.
Rudolf Harald valiti saate kõige silmapaistvamaks raketlaseks.
Link finaalsaatele on siin.
Link artiklile ajalehes Pärnu Postimees on siin.

See oli teine kord, kui Nõo Reaalgümnaasiumi õpilane jõudis saate "Rakett 69" finaali, 9. hooajal saavutas Annika Jaakson samuti 2. koha.

Rudolf Harald valiti saate kõige silmapaistvamaks raketlaseks.
Link finaalsaatele on siin.
Link artiklile ajalehes Pärnu Postimees on siin.