News

Tartu Ülikooli mängujämm 2022 13. April Ruth Maal


Mängujämm on üritus, mida korraldab Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut, sel aastal toimus see 1.-3. aprillini. Üritusel osalejad loovad arvutimänge algusest lõpuni. See on häkatoni sarnane üritus, kus osalejatel on vaid 48 tundi, et  arvutimäng luua. Täpsemalt saab lugeda sellest siit. Mängujämm oli seekord seotud   Ludum Dare 50-ga.

Meie kooliga seotud osalejatest saavutasid I koha Ralf Brait Lehepuu ja Innar Raudsepp.

II koha saavutasid 12.b klassi õpilased Mihkel Maspanov, Oskar Unn ja Jan Markus Salum.

Mängujämm on üritus, mida korraldab Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut, sel aastal toimus see 1.-3. aprillini. Üritusel osalejad loovad arvutimänge algusest lõpuni. See on häkatoni sarnane üritus, kus osalejatel on vaid 48 tundi, et  arvutimäng luua. Täpsemalt saab lugeda sellest siit. Mängujämm oli seekord seotud   Ludum Dare 50-ga.

Meie kooliga seotud osalejatest saavutasid I koha Ralf Brait Lehepuu ja Innar Raudsepp.

II koha saavutasid 12.b klassi õpilased Mihkel Maspanov, Oskar Unn ja Jan Markus Salum.