News

Õigekirjaolümpiaad 11. April Ruth Maal


Sel aastal toimus õigekirjaolümpiaad esimest korda Moodle´is. Õpilased lahendasid testi kooli arvutiklassis õpetaja valvsa pilgu all, et kõik oleks aus. Ülesandeid oli erineva raskusastmega. Kõige keerulisem oli lahendajate jaoks sõnade pars ja susi käänamine, vaid üksikud õpilased teadsid, et õige on käänata susi, soe, sutt ja soed, sute, susi ning pars, parre, part ja parred, parte, parsi. 

Meie kooli esndajad olid väga tublid. 

10. klasside arvestuses

1. koht      Teele Tarvis

2. koht      Mikk Vaarmari

 

11. klasside arvestuses

 1. koht Helen Kivisikk

 

12. klasside arvestuses

1. koht   Lilian Luigla

2. koht  Marleen Tilga

 

Õpilasi juhendasid Karin Kaljumägi, Ruth Maal ja Kristina Veidenbaum.

Sel aastal toimus õigekirjaolümpiaad esimest korda Moodle´is. Õpilased lahendasid testi kooli arvutiklassis õpetaja valvsa pilgu all, et kõik oleks aus. Ülesandeid oli erineva raskusastmega. Kõige keerulisem oli lahendajate jaoks sõnade pars ja susi käänamine, vaid üksikud õpilased teadsid, et õige on käänata susi, soe, sutt ja soed, sute, susi ning pars, parre, part ja parred, parte, parsi. 

Meie kooli esndajad olid väga tublid. 

10. klasside arvestuses

1. koht      Teele Tarvis

2. koht      Mikk Vaarmari

 

11. klasside arvestuses

 1. koht Helen Kivisikk

 

12. klasside arvestuses

1. koht   Lilian Luigla

2. koht  Marleen Tilga

 

Õpilasi juhendasid Karin Kaljumägi, Ruth Maal ja Kristina Veidenbaum.