News

NRG lauljad ja tantsijad XIII noorte laulu- ja tantsupeol 03. July Kaja


30. juuni-02. juuli osalesid meie segakoor ja rahvatantsurühm noorte laulu – ja tantsupeol.

1981. aasta sügisest hakkas õpetaja Anne Jürimäe juhendama meie kooli segarahvatantsurühma ja sellest ajast alates on osaletud kõikidel, nii üld- kui ka noorte tantsupidudel. Anne käe all on sirgunud palju tantsuhuvilisi noori, kellest kaks meie rahvatantsurühma vilistlast, Ingrid Hamer ja Jaan Ulst olid selle aasta tantsupeol liigijuhtide assistendid.

15 aastat on NRG segakoori juhendanud õpetaja Anne Kasesalu-Roops. Nagu tantsijad, nii ka lauljad on osa võtnud kõikidest laulupidudest. Sel aastal saavutas meie segakoor õpetaja Anne juhendamisel esimese kategooria.

Aitäh meie rõõmsatele lauljatele ja tantsijatele ja nende tublidele juhendajatele Annedele! Elagu Anne² (nagu hõikas üks meie lapsevanem peo rongkäigule kaasa elades)!

 

30. juuni-02. juuli osalesid meie segakoor ja rahvatantsurühm noorte laulu – ja tantsupeol.

1981. aasta sügisest hakkas õpetaja Anne Jürimäe juhendama meie kooli segarahvatantsurühma ja sellest ajast alates on osaletud kõikidel, nii üld- kui ka noorte tantsupidudel. Anne käe all on sirgunud palju tantsuhuvilisi noori, kellest kaks meie rahvatantsurühma vilistlast, Ingrid Hamer ja Jaan Ulst olid selle aasta tantsupeol liigijuhtide assistendid.

15 aastat on NRG segakoori juhendanud õpetaja Anne Kasesalu-Roops. Nagu tantsijad, nii ka lauljad on osa võtnud kõikidest laulupidudest. Sel aastal saavutas meie segakoor õpetaja Anne juhendamisel esimese kategooria.

Aitäh meie rõõmsatele lauljatele ja tantsijatele ja nende tublidele juhendajatele Annedele! Elagu Anne² (nagu hõikas üks meie lapsevanem peo rongkäigule kaasa elades)!