News

Future Starts Here 21. May Ruth Maal


19. mail toimus koolide vaheline teadusvõistlus Future Starts Here, kus Nõo
Reaalgümnaasiumi võistkonda saavutas esimese koha!
Võistkonda kuulusid Karoliina Paas, August Jakobson, Innar Raudsepp, Rasmus Lille.
Future Starts Here on teadusvõistlus, mille eesmärk on proovile panna gümnasistide nutikus, loodus- ja täppisteaduste ning tehnoloogia valdkonna teadmised ja meeskonnatöö oskus kasutades selleks mitmetahulisi ja elulisi ülesandeid.
Võistlus toimus Kohtla-Nõmme Eesti kaevandusmuuseumi territooriumil (üks ülesanne tuli lahendada maa all!) ja sellel osales 14 kooli üle Eesti. Päeva lõpus oli kõigil võimalus osa saada maa-alusest ekskursioonist kaevanduses.
Meie kooli võistkonna järel saavutas teise Viimsi Gümnaasium ja kolmanda koha Saaremaa Gümnaasium. Võistluse peakorraldajaks oli Kohtla-Järve Gümnaasium.

19. mail toimus koolide vaheline teadusvõistlus Future Starts Here, kus Nõo
Reaalgümnaasiumi võistkonda saavutas esimese koha!
Võistkonda kuulusid Karoliina Paas, August Jakobson, Innar Raudsepp, Rasmus Lille.
Future Starts Here on teadusvõistlus, mille eesmärk on proovile panna gümnasistide nutikus, loodus- ja täppisteaduste ning tehnoloogia valdkonna teadmised ja meeskonnatöö oskus kasutades selleks mitmetahulisi ja elulisi ülesandeid.
Võistlus toimus Kohtla-Nõmme Eesti kaevandusmuuseumi territooriumil (üks ülesanne tuli lahendada maa all!) ja sellel osales 14 kooli üle Eesti. Päeva lõpus oli kõigil võimalus osa saada maa-alusest ekskursioonist kaevanduses.
Meie kooli võistkonna järel saavutas teise Viimsi Gümnaasium ja kolmanda koha Saaremaa Gümnaasium. Võistluse peakorraldajaks oli Kohtla-Järve Gümnaasium.