Lastevanemate koosolek

Nõo Reaalgümnaasiumi lastevanemate koosolek toimub reedel, 7. detsembril 2018.

Päevakava :
14.00-15.00
– kooli toitlustaja pakub lapsevanematele lõunasööki (palume selleks ennast registreerida Stuudiumis, leia NRG avalehel Stuudiumis “Muu” , siis „Registreeri”). Lapsevanematele on lõunasöök toitlustaja poolt tasuta.
– võimalus kohtuda aineõpetajatega, kasvatajatega, juhtkonnaga ning tutvuda koolikompleksiga.

15.00 lastevanemate üldkoosolek auditooriumis
NB! Üldkoosolekust toimub veebiülekanne.
Otseülekannet näeb aadressil https://www.youtube.com/watch?v=o4w2EtJuGEE
Koosoleku ülekanne on ka järelvaadatav.
Päevakord
Lühiülevaade kooli tegemistest ja õppe-, kasvatustööst
Ülevaade hoolekogu tegevusest
Kohalalgatatud küsimused
16.15 11., 12. kl. klassikoosolekud
16.15 ülevaade 10. kl. kohanemisest.
17.00 10. kl. klassikoosolekud

Jaanus Järveoja
direktor

Tubli esinemine mõttespordiolümpiaadil

Internetipõhisel mõttespordiolümpiaadi I voorus esinesid väga edukalt Nõo Reaalgümnaasiumi õpilased.

Sudoku

Võistkondlikult saavutas Nõo Reaalgümnaasium I koha, individuaalselt oli Triinu Prants 1., Marlen Enok 2., Liis Klimov 4., Martin Oja 6., Kristjan Hansen 7., Henry Kaljulaid 10.

Kabe
Võistkondlikult saavutas Nõo Reaalgümnaasium I koha, individuaalselt oli Artjom Afanasjev 1., Ketlin Õunap 4., Raiko Valo 8.

Male
Võistkondlikult saavutas Nõo Reaalgümnaasium II koha, individuaalselt oli Artjom Afanasjev 5., Martin Oja 9., Henry Kaljulaid 10.

Gomoku
Võistkondlikult saavutas Nõo Reaalgümnaasium II koha, individuaalselt oli Raiko Valo 7., Henry Kaljulaid 8., Johanna Keerd  9.

Nõo RG õpilaste osalemist olümpiaadil korraldab Peet-Märt Irdt.

Täpsem info: vint.ee
Olümpiaadi korraldab Nõo RG vilistlane Marten Meikop.

Tubli esinemine Robotexil

Robootikafestivalil Robotex saavutas seitsmenda koha (osales seitsekümmend võistkonda)  Nõo Reaalgümnaasiumi võistkond koosseisus

Johanna Keerd(10a)

Tõnis Kõiv (10a)

Kustav Prants (10a)

Õpilasi juhendavad  Igor Atsberger ja Jekaterina Gorohhova

Sama festivali raames toimunud küberkaitse konkursil sai üldarvestuses II koha Nõo Reaalgümnaasiumi võistkond koosseisus :

Lorette Martin (11a)

Marlen Enok (10b)

Jako Aimsalu (12b)

Laur Edvard Lindmaa (12b)

Õpilasi juhendavad  Igor Atsberger ja Kerli Rööpson

Tubli esinemine ettevõtluskonkursil

Ettevõtluskonkursil Edu ja Tegu sai kategoorias „Sotsiaalne tegu kogukonnale“  1. preemia saanud meeskonda Silvaliis Karu (projekt „Ma ei ole UHHUU“).

Samas kategoorias said eripreemia Danvar Lendre ja Mattias Laos ( projekt Nõo liikumissari).
Danvari ja Mattiase juhendajaks on Krista Bergmann.

Kooli aastapäev

Tähistame Nõo kooli 332. ja reaalainete süvaõppe 54. aastapäeva.

29.11 – kell 18.30 aktus Nõo PK saalis (10. kl. annavad vande, 12. kl. saavad kätte kooli märgi)

30.11 – sünnipäevakook

3.12 – kell 18.00 mälestushetk Tartu Raadi kalmistul kauaaegse direktori Kalju Aigro kalmul

4.12 – Nõo kooli töötajate koosviibimine

5.12 – Nõo PK ja Nõo RG esindused süütavad küünla Nõo kalmistule maetud endiste töötajate haudadel

Elagu 332. aastane Nõo kool!

Tubli esinemine võrkpallis

EKSL vabariiklikul finaalturniiril võrkpallis saavutasid Nõo Reaalgümnaasiumi noormehed III koha.

Võistkonda kuulusid:

Martin Leissoo, Kurmo Külm, Guido Schilf, Denis Tihhonov, Breit Pross, Karl Reinoja,  Uku Lattik, Rudolf Bellen

Õpilaste juhendaja on Priit Luik.

Tubli esinemine mälumängus

Tartu linna ja maakonna koolide inglisekeelsel mälumängul “English-speaking countries”, saavutas väga tubli II koha Nõo Reaalgümnaasiumi võistkond koosseisus:
Joonas Veerme, Oliver Daniel, Miko Sein, Kiur Kimmel

Õpilaste juhendaja on Meeli Lepisk.