Toimus Viie kooli kohtumine

Viljandi Gümnaasiumis toimunud Viie kooli kohtumise matemaatika eelvõistlusel saavutasid Nõo Reaalgümnaasiumi 10. klasside õpilased kokkuvõttes 2. koha ja 11. klasside õpilased 3. koha.
Individuaalselt saavutas Urmas Luhaäär 6. koha ja Helemeel Assmann ning Ove Üllar Viesemann 9. koha.

10. ja 11. klassi õpilasi õpetavad igapäevaselt  Sirje Sild ja Mikk Põdra.

Palju õnne ja suur tänu Viie kooli kohtumisel osalenud kõigile õpilastele ja juhendajatele.

Direktor

Viie kooli kohtumine

Kolmapäeval, 15. novembril toimub Viljandi Gümnaasiumis 53. korda Viie kooli kohtumise eelvõistlus matemaatikas. Osalevad koolid :  Viljandi Gümnaasium, Tartu H. Treffneri Gümnaasium, Tartu M. Härma Gümnaasium, Tartu Tamme Gümnaasium ja Nõo Reaalgümnaasium.
VKK lõppvõistlus (matemaatika, keemia, füüsika) toimub 11. , 12. jaanuaril 2018.

Soovime Nõo Reaalgümnaasiumi võistkonnale edu!

Tubli esinemine võrkpallis

Tartumaa koolide karikavõistlusel võrkpallis saavutasid  I koha nii Nõo Reaalgümnaasiumi neiud kui ka noormehed.

Neiud: Saskia Täpsi, Elina Luik ,Triinu Tammel, Anastassia Butorina, Sigrid Lehtme, Juliana Jepišova , Kristin Gorjunov, Kirke Karolin Heiter , Karoliina Kallion

Noormehed :  Martin Toode,  Andri Luik,  Henri Loosaar ,  Jakko Isup,  Karl Martin Kadaja,  Kurmo Külm ,  Martin Leissoo ,  Mihkel Plakk,  Mikk Pedaja,  Randy Suurmann,
Robert Joonas

Õpilaste juhendaja on Hendrik Rikand.

Tubli esinemine Euroscola konkursil

Euroopa Parlamendi Eesti infobüroo korraldas videokonkursi “Euroopa tulevik”. Premeeritud tööde hulka arvati ka Nõo Reaalgümnaasiumi 12B klassi õpilaste video
“Kui oleksin Euroopa Parlamendi saadik”.  Auhinnana saavada 24 õpilast ja 2 õpilast kevadel 2018 külastada Euroopa Parlamendi Euroscola programmi Strasborurgis.

Direktor

Reaalainete nädal

6.-10. novembril toimub Nõo Reaalgümnaasiumis reaalainete nädal.
Üritused: esmaspäeval matemaatikaalane viktoriin, teisipäeval sudokude lahendamine, kolmapäeval reklaamplakati kujundamine arvutil, neljapäeval peast arvutamine.

Kolmapäeval toimub koolimajas AHHAA teadusteater “Appi matemaatika”.

Reaalainete nädal 6.-10. novembril

ESMASPÄEVAL, 6. novembril

2.vahetund     Viktoriin matemaatika ajaloost. Võistlust viib läbi M. Põdra RUUMIS 116.       Igast klassist 3- liikmeline võistkond.

TEISIPÄEVAL, 7. novembril

2.vahetund   Sudokude lahendamise võistlus. Võistlust viib läbi J. Järveoja RUUMIS 116. Individuaalvõistlus

KOLMAPÄEVAL, 8. novembril

2.vahetund   Reklaamplakati kujundamine. Võistlust viivad läbi K. Kasak ja K. Rööpson RUUMIS 315.

Plakati loomise teema ja tingimused selguvad kohapeal. Võistkondade suurus 1-3 liiget.

AHHAA teadusteater „Appi matemaatika!“

11.50 – 12.35       12. A, B, C,    11. A, C

13.05 – 13.50       10. A, B, C     11. B

NELJAPÄEVAL, 9. novembril

2.vahetund   Peastarvutamise kahhoot. Võistlust viib läbi S. Sild RUUMIS 116. Individuaalvõistlus

REEDEL, 10. novembril

2.vahetund Reaalainete nädala kokkuvõte.

Tubli esinemine keemiavõistlusel Kolb

Nõo Reaalgümnaasiumi poolt korraldatud vabariikliku keemiavõistluse Kolb finaalis esinesid väga edukalt Nõo RG õpilased:

Nõo RG I võistkond (II koht)

Ove Üllar Viesemann
Martin Bergmann
Mihkel Rohelpuu.

Nõo RG II võistkond (8. koht)

Andra Kerge
Madis Niinemetsa
Danvar Lendre

Õpilaste juhendaja ning võistluse korraldaja on Aivar Vinne.

Keemiavõistluse Kolb tulemused

Nõo Reaalgümnaasiumi poolt korraldatud vabariikliku keemiavõistluse Kolb finaali tulemused:

Põhikoolide arvestus:
I Tallinna Reaalkool
II Tartu Variku kool
III Tartu Kivilinna kool

Gümnaasiumite arvestus:

I Tallinna Reaalkool
II-III Nõo Reaalgümnaasium
II-III Tartu K. J. Petersoni Gümnaasium

Täname võistluse korraldajaid : Aivar Vinne, Indrek Viil, Tauri Moones!

Täname võistluse toetajaid:
Hasartmängumaksu Nõukogu, Eesti Energia, Ahhaa 4D elamuskino ja
kirjastused Koolibri, Varrak, Äripäev, Pegasus, Ilmamaa, Atlex ja Tartu Ülikooli Kirjastus!

Nõo Reaalgümnaasiumi direktor

Tubli esinemine korvpallis

Eesti Koolispordiliidu poolt korraldatud 3×3 korvpallivõistluse vabariiklikus finaalis esinesid väga edukalt Nõo Reaalgümnaasiumi võistkonnad.

Noormehed (I koht)

Breit Pross
Toomas Pruul
Ekke Tõnisso
Marvin Vihmann

Neiud (II koht)

Mari-Liis Must
Merilin Must
Katri Kiir
Laura-Liis Järvela

Õpilaste juhendajad on Helen Austa, Gunnar Aasmäe.