Info 61. lennu piltide kohta

1. lennu lõpetamise piltide CD saab kätte alates 6. juulist Perefotost, aadressilt Tartu, Tiigi 12, T – R 11.00 – 17.00.
    Kuna Perefotos töötab kaks inimest ja üks neist on haiguslehel, siis võib juhtuda, et väljakuulutatud ajal on seoses mõne sündmuse pildistamisega uksed kinni.

Telefoni teel saate infot Perefoto pildistaja Rein Toomelt (5065484).

Alates 7. augustist saab CD kätte Nõo Reaalgümnaasiumist (augustis 9.00-12.00).

Krista Bergmann
huvijuht

Konkurss eesti keele õpetaja ametikohale

Nõo Reaalgümnaasium võtab alates 21. augustist 2017 konkursi korras tööle täiskoormusega  eesti keele ja kirjanduse õpetaja.

Pakume võimalust teha neli aastat tagasi valminud kaasaegses koolikompleksis koostööd kõrgelt motiveeritud õpilaste ja kolleegidega.

Konkursist osavõtuks esitada avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad
30. juuniks 2017 kooli aadressil Tartumaa, Nõo, Kalju Aigro 5, 61601 või reino@nrg.tartu.ee.

Info telefonil 7455247 (9.00-12.00) või 5030469.

61. lennu lõpuaktus

Nõo Reaalgümnaasiumi 61. lennu lõpuaktus toimub 22. juunil Nõo Spordihoones, kus on aktuse korraldamiseks väga head tingimused ja ruumi jätkub kõigile. Aktus algab kell 14.00 ja kestab ligikaudu 90 minutit.

Külalistele avatakse spordihoone uksed 13.30, sisenemine spordihoonesse toimub parklapoolsest uksest.
Koolimaja ees olev K. Aigro tänav on liikluseks suletud. Autosid saab parkida piiratud hulgal spordihoone parklasse ja  Nõo RG siseõue. Ülejäänud autod peavad koha leidma Nõo alevi tänavatel.

Kohalik lillepood pakub aktuseruumis võimalust enne ja pärast aktust osta lilli.

Aktusel õnnitlevad lõpetajaid kooli, Haridusministeeriumi ja Nõo valla esindajad. Palume pildistamiseks saali ette, vahekäikudesse mitte tulla. Iga lõpetaja saab lõpuaktuse piltidega DVD.
Kohe pärast aktust toimub lõpetajate õnnitlemine õues ja pildistamine Nõo RG õppehoone peaukse ees. Vihmase ilma korral toimuvad kõik need tegevused spordihoones.

Kohtumiseni 22. juunil.

Nõo Reaalgümnaasiumi direktor

NRG õpilaste aunimetused

Selgunud on Nõo Reaalgümnaasiumi õpilaste aunimetuste laureaadid 2017. aastal:

• aasta õpilane  – Alise-Valentine Prits
  • aasta tegija olümpiaadidel – Rauno Jaaska
  • aasta tegu – Koolile jalgpalliväravate soetamine
    (Robert Joonas, Toomas Pruul, Tarvo Timm)
  • aasta organisaator – Liina-Maria Šutikova
  • aasta tegija huvitöös – Marie Pau
  • aasta naissportlane – Kati Kreet Marran
  • aasta meessportlane – Albert Tamm

Palju õnne ja suur tänu kooli positiivse maine kujundamise eest!

Eriauhind õpilasfirmale

Eesti parima õpilasfirma väljaselgitamiseks toimunud vabariikliku konkursi finaalis pälvis personalifirma Manpower eriauhinna «Ready for Work» Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasfirma NOVA, kes pakub eakatele arvutiõpet.
Õpilasfirmasse kuuluvad Kristo Männa, Mikk Pedaja, Horm Assmann, Rasmus Rassmann, Kalev Eduard Kalda.

Õpilaste juhendaja on Svetlana Keisk.

Palju õnne!