Koolivälised konkursid

Head õpilased ja õpilaste juhendajad! Tänan kõiki, kes te oma tegutsemisega aitate kaasa meie kooli hea maine kujundamisele.
Andke palun teada saavutustest, mis võiksid  olla siin veel esile toodud.

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor

Nõo Reaalgümnaasiumi esindamine õpilaste poolt õppeaastal 2017/18

 

Viie kooli kohtumisel saavutas füüsikavõistlusel I koha Urmas Luhaäär.
Õpilase juhendaja on Peet-Märt Irdt.

Tartumaa geograafiaolümpiaadil esinesid Nõo Reaalgümnaasiumi õpilased väga edukalt.

10. klasside arvestuses
I Ove Üllar Viesemann
II Anette-Marie Sults
III Raiko Marrandi

11. klasside arvestuses
I Ketlin Õunap
II Johanna Uuemäe
III Grete Kõks
12. klasside arvestuses
I Alise-Valentine Prits
II Erik Marcus Maks
III Kaari Kuus
Õpilaste juhendaja on Mairi Küberson

Rahvusvahelisel inglise keele konkursil BEST IN ENGLISH  esinesid väga edukalt Nõo Reaalgümnaasiumi õpilased, kes koolide arvestuses saavutasid 13. koha (Eesti koolidest 5. koht).
Nõo Reaalgümnaasiumi õpilastest sai parimana 10. koha tulemuse   Railika Tamm.

Õpilasi juhendavad  Ene Soolepp, Tiina Tuuling, Meeli Lepisk.

Vabariiklikul kirjandusliku loomingu konkursil „Minu Eesti 100 aasta pärast“  esines väga edukalt Sara Lota Tars, kes saavutas I koha Tartu maakonna arvestuses.
Õpilase juhendaja on  Ruth Maalile.

TÜ Teaduskooli lahtisel võistlusel füüsikas esines väga edukalt Urmas Luhaäär, kes oli 11. klasside õpilaste arvestuse 2. Vanema rühma koondarvestuse saavutas ta 6. koha.
11. klasside arvestuses oli Annika Jaakson 13. ja Allan Rääk 14.
Õpilaste juhendaja on Peet-Märt Irdt.

Vabariiklikul etluskonkursil “Koidulauliku valgel” saavutas gümnaasiumiastmes I koha Helemeel Assmann.
Õpilase juhendaja on Veronika Uibo.

Tartu linna ja maakonna lühijutuvõistlusel “Mina ka”  saavutas oma vanusegrupis 2. koha Mariin Tulf.
Õpilase juhendaja on Veronika Uibo.

Robootikakonkursil Robotex esinesid edukalt Jako Aimsalu ja Urmas Luhaäär, kes koos Kristjan Variksoo (Jõgevamaa Gümnaasium) ja Laas Hendrik Lumbergiga (Rakke Kool) saavutasid I koha (roboti juhtimine ajusignaalide tuvastajaga)  ja II koha (takistusraja läbimine).

 

Eesti koolinoorte mälumängumeistrivõistluste Tartumaa eelvoorus (koos Tartu linnaga) esines  väga edukalt (III koht) Nõo Reaalgümnaasiumi võistkond koosseisus:

Randy Suurmann,  Miko Sein, Oliver Daniel,  Joonas Veerme

 

EKSL noormeeste  võrkpalliturniiri rahvaliiga finaalis esines väga edukalt Nõo Reaalgümnaasium võistkond ja saavutas III koha!

Võistkonnas mängisid:

  1. Martin Toode
    2. Andri Luik
    3. Henri Loosaar
    4. Karl Martin Kadaja
    5. Kurmo Külm
    6. Martin Leissoo
    7. Mihkel Plakk
    8. Mikk Pedaja
    9. Robert Joonas

Võistkonna juhendaja on Hendrik Rikand.

 

Vabariiklikul koolinoorte arhitektuurikonkursil “Minu unistuste keskväljak”, saavutas gümnaasiumiastmes II koha Patrick Liik.

53. Viie kooli kohtumisel esinesid edukalt järgmised õpilased:
Urmas Luhaäär 6. koht
Ove Üllar Viesemann 9. koht
Helemeel Assmann 9. koht.
Nõo Reaalgümnaasium saavutas 10. kl. arvestuses II koha ja 11. klasside arvestuses III koha.

Õpilasi juhendavad Mikk Põdra ja Sirje Sild.

Vabariikliku informaatikaolümpiaadi eelvoorus esinesid väga edukalt :

Annika Jaakson (koondarvestuses 6. koht, esimest korda osalenute seas 2. koht)

Kaspar Ranna  (esimest korda osalenute seas 6. koht)

Kristo Männa (esimest korda osalenute seas 7. koht)

Õpilasi juhendab Kerli Rööpson.

Vabariikliku etluskonkursi „Koidulauliku valgel“ Tartu linna ja maakonna voorus esinesid väga edukalt:

1. Helemeel Assmann
2. Maria Pibilota Murumaa
3. Oliver Daniel

Õpilaste juhendajad on Veronika Uibo ja Ruth Maal.

Põlvas toimunud etluskonkursil “Tahan Sulle öelda…”  pälvis eripreemia omaloomingulise teksti esitamise eest Reena Roos.

Õpilase juhendaja on Veronika Uibo.

Tartumaa koolide karikavõistlusel võrkpallis saavutasid  I koha nii Nõo Reaalgümnaasiumi neiud kui ka noormehed.

Neiud: Saskia Täpsi, Elina Luik ,Triinu Tammel, Anastassia Butorina, Sigrid Lehtme, Juliana Jepišova , Kristin Gorjunov, Kirke Karolin Heiter , Karoliina Kallion

Noormehed :  Martin Toode,  Andri Luik,  Henri Loosaar ,  Jakko Isup,  Karl Martin Kadaja,  Kurmo Külm ,  Martin Leissoo ,  Mihkel Plakk,  Mikk Pedaja,  Randy Suurmann,
Robert Joonas

Õpilaste juhendaja on Hendrik Rikand.

Eesti Koolispordiliidu poolt korraldatud 3×3 korvpallivõistluse vabariiklikus finaalis esinesid väga edukalt Nõo Reaalgümnaasiumi võistkonnad.

Noormehed (I koht)
Breit Pross
Toomas Pruul
Ekke Tõnisso
Marvin Vihmann

Neiud (II koht)
Mari-Liis Must
Merilin Must
Katri Kiir
Laura-Liis Järvela

Õpilaste juhendajad on Helen Austa, Gunnar Aasmäe.

Vabariikliku keemiavõistluse Kolb finaalis esinesid väga edukalt Nõo RG  õpilased:

Nõo RG I võistkond (II koht)

Ove Üllar Viesemann
Martin Bergmann
Mihkel Rohelpuu.

Nõo RG II võistkond (8. koht)
Andra Kerge
Madis Niinemetsa
Danvar Lendre

Õpilaste juhendaja on Aivar Vinne.

TÜ Teaduskooli korraldatud vabariiklikul matemaatikavõistlusel saavutas vanemas astmes 8. koha Urmas Luhaäär ( talle omistati III järgu diplom).

Õpilase juhendaja on õpetaja Sirje Sild.

 

Vabariiklikul Kalju Lepiku nimelisel luulevõistlusel saavutas I koha Reena Roos.

Õpilase juhendaja on õpetaja Veronika Uibo.

 

Tartumaa koolinoorte 2017.a. meistrivõistlustel jalgpallis saavutas I koha Nõo Reaalgümnaasiumi võistkond:

  1. Romet Pastak 12A
    2. Artjom Valdas 12A
    3. Tarvo Timm 12C
    4. Kirill Valdas 12C
    5. Henri Härm 11A
    6. Uku Roosna 11A
    7. Robert-Juss Soe 11B
    8. Kurmo Külm 11C
    9. Uku Lattik 10A

Võistkonda juhendas Gunnar Aasmäe.

Tartumaa koolinoorte karikavõistlusel kergejõustikus saavutas Nõo Reaalgümnaasium I koha nii neidude kui ka noormeeste arvestuses.

Neiud (I koht)

Maria Dudareva (kaugushüpe I koht, kõrgushüpe I koht, teatejooks  III koht)
Elina Luik (400m  jooks  I koht, teatejooks   III koht)
Helen Ülper (kuulitõuge  I koht)
Keili Helekivi (100m  II koht, teatejooks III koht)
Jaanika Liiv (kettaheide II koht)
Helis Perk (teatejooks III koht)
Triin Talvik (  Odavise  III koht)

Noormehed (I koht)

Andri Luik (kõrgushüpe I koht, kettaheide  II koht, teatejooks I koht)
Artjom Valdas (100m  I koht, 400m I koht, teatejooks  I koht)
Kirill Valdas ( 800m  II koht, teatejooks I koht)
Aleks Kolpakov (teatejooks  I koht)
Kurmo Külm (odavise  I koht)
Rainer Valo (kuulitõuge)
Allan Rääk (kaugushüpe)

Õpilaste juhendajad on Helen Austa ja Talis Mölder.