Koolivälised konkursid

Head õpilased ja õpilaste juhendajad! Tänan kõiki, kes te oma tegutsemisega aitate kaasa meie kooli hea maine kujundamisele.
Andke palun teada saavutustest, mis võiksid  olla siin veel esile toodud.

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor

Nõo Reaalgümnaasiumi esindamine õpilaste poolt õppeaastal 2017/18

Tartumaa koolide karikavõistlusel võrkpallis saavutasid  I koha nii Nõo Reaalgümnaasiumi neiud kui ka noormehed.

Neiud: Saskia Täpsi, Elina Luik ,Triinu Tammel, Anastassia Butorina, Sigrid Lehtme, Juliana Jepišova , Kristin Gorjunov, Kirke Karolin Heiter , Karoliina Kallion

Noormehed :  Martin Toode,  Andri Luik,  Henri Loosaar ,  Jakko Isup,  Karl Martin Kadaja,  Kurmo Külm ,  Martin Leissoo ,  Mihkel Plakk,  Mikk Pedaja,  Randy Suurmann,
Robert Joonas

Õpilaste juhendaja on Hendrik Rikand.

Eesti Koolispordiliidu poolt korraldatud 3×3 korvpallivõistluse vabariiklikus finaalis esinesid väga edukalt Nõo Reaalgümnaasiumi võistkonnad.

Noormehed (I koht)
Breit Pross
Toomas Pruul
Ekke Tõnisso
Marvin Vihmann

Neiud (II koht)
Mari-Liis Must
Merilin Must
Katri Kiir
Laura-Liis Järvela

Õpilaste juhendajad on Helen Austa, Gunnar Aasmäe.

Vabariikliku keemiavõistluse Kolb finaalis esinesid väga edukalt Nõo RG  õpilased:

Nõo RG I võistkond (II koht)

Ove Üllar Viesemann
Martin Bergmann
Mihkel Rohelpuu.

Nõo RG II võistkond (8. koht)
Andra Kerge
Madis Niinemetsa
Danvar Lendre

Õpilaste juhendaja on Aivar Vinne.

TÜ Teaduskooli korraldatud vabariiklikul matemaatikavõistlusel saavutas vanemas astmes 8. koha Urmas Luhaäär ( talle omistati III järgu diplom).

Õpilase juhendaja on õpetaja Sirje Sild.

 

Vabariiklikul Kalju Lepiku nimelisel luulevõistlusel saavutas I koha Reena Roos.

Õpilase juhendaja on õpetaja Veronika Uibo.

 

Tartumaa koolinoorte 2017.a. meistrivõistlustel jalgpallis saavutas I koha Nõo Reaalgümnaasiumi võistkond:

  1. Romet Pastak 12A
    2. Artjom Valdas 12A
    3. Tarvo Timm 12C
    4. Kirill Valdas 12C
    5. Henri Härm 11A
    6. Uku Roosna 11A
    7. Robert-Juss Soe 11B
    8. Kurmo Külm 11C
    9. Uku Lattik 10A

Võistkonda juhendas Gunnar Aasmäe.

Tartumaa koolinoorte karikavõistlusel kergejõustikus saavutas Nõo Reaalgümnaasium I koha nii neidude kui ka noormeeste arvestuses.

Neiud (I koht)

Maria Dudareva (kaugushüpe I koht, kõrgushüpe I koht, teatejooks  III koht)
Elina Luik (400m  jooks  I koht, teatejooks   III koht)
Helen Ülper (kuulitõuge  I koht)
Keili Helekivi (100m  II koht, teatejooks III koht)
Jaanika Liiv (kettaheide II koht)
Helis Perk (teatejooks III koht)
Triin Talvik (  Odavise  III koht)

Noormehed (I koht)

Andri Luik (kõrgushüpe I koht, kettaheide  II koht, teatejooks I koht)
Artjom Valdas (100m  I koht, 400m I koht, teatejooks  I koht)
Kirill Valdas ( 800m  II koht, teatejooks I koht)
Aleks Kolpakov (teatejooks  I koht)
Kurmo Külm (odavise  I koht)
Rainer Valo (kuulitõuge)
Allan Rääk (kaugushüpe)

Õpilaste juhendajad on Helen Austa ja Talis Mölder.