Koolisisesed konkursid

Lehekülg täiendamisel…

2015/2016. õa ainevõistluste ja -olümpiaadide ning kooli meistrivõistluste parimad

Matemaatika lahendusvõistlus 21.09.2015

X klasside arvestuses

  • Teele Kaldaru I koht
  • Alise-Valentine Prits I koht
  • Kai-Liis Oja III koht

XI klasside arvestuses

  • Kirill Grjaznov I koht
  • Romet Martjan II koht
  • Rauno Jaaska III koht

XII klasside arvestuses

  • Olger Männik I koht
  • Kelli Randmäe II koht
  • Krit Lossmann III koht

Bioloogiaolümpiaadi koolivoor 07.10.2015           

X klassi arvestuses

  • Andra Kerge I koht
  • Alise-Valentine Prits II koht
  • Sarah-Maria Matsalu III koht

XI klassi arvestuses

  • Minna Joor I koht
  • Tanel Riivik II koht
  • Karen Sonts III koht

XII klassi arvestuses

  • Krit Lossmann I koht
  • Mirjam Kärmas I koht
  • Artur Lõhmus III koht

Keemia lahendusvõistlus  08.10.2015

X klasside arvestuses

  • Erik Marcus Maks I koht
  • Kaspar Ranna I koht
  • Alise-Valentine Prits III koht
  • Teele Kaldaru III koht

XI klasside arvestuses

  • Rauno Jaaska I  koht
  • Karolina Tammemaa I koht
  • Kert Kask III koht

XII klasside arvestuses

  • Andrus Vaarik I koht
  • Kelli Randmäe II koht
  • Meelis Perli III koht

Matemaatikaolümpiaadi koolivoor 12.10.2015    

X klassi arvestuses

  • Kaspar Ranna I koht
  • Teele Kaldaru II koht
  • Kristina Kevel III koht

XI klassi arvestuses

  • Karolina Tammemaa I  koht
  • Kirill Grjaznov II koht
  • Anita Kozlova III koht

XII klassi arvestuse

  • Jass Kaarama I koht
  • Karl Jääts I koht
  • Olger Männik III koht

Füüsika lahendusvõistlus 27.10.2015           

X klassi arvestuses

  • Erik Marcus Maks I koht
  • Alise-Valentine Prits II koht
  • Kaisa Liina Keps III koht
  • Ragnar Sikk III koht
  • Ingmar Logina III koht

XI klassi arvestuses

  • Karolina Tammemaa I koht
  • Hendrik Eerikson II koht
  • Kirill Grjaznov II koht

XII klassi arvestuses

  • Meelis Perli I koht
  • Tario Raimond Meerbach II koht
  • Olger Männik III koht

Geograafiaolümpiaad 30.10.2015

X klassi arvestuses

  • Alise-Valentina Prits I koht
  • Erik Marcus Maks II koht
  • Karl-Oskar Õun III koht

XI – XII klasside arvestuses

  • Kris-Sten Saarepuu I koht
  • Krit Lossmann II koht
  • Artur Lõhmus III koht

Füüsikaolümpiaadi koolivoor  18.11.2015

X klassi arvestuses

  • Ragnar Sikk I koht
  • Kaspar Ranna II koht
  • Ingmar Logina III koht

XI klassi arvestuses

  • Karolina Tammemaa  I koht
  • Hendrik Eerikson II koht
  • Romet Martjan  III koht
  • Märt Mäemees III koht
  • Kirill Grjaznov  III koht

XII klass arvestuses

  • Tario Raimond Meerbach I koht
  • Meelis Perli II koht
  • Jass Kaarama III koht