Aumärk ja aukiri

Vastavalt õpilaste tunnustamise statuudile antakse Nõo Reaalgümnaasiumi aumärk ja/või aukiri õpilasele, kes on positiivselt kujundanud kooli mainet seoses väga erilise saavutusega või tegevusega.

NRG aumärk

Õpilasele, kes saavutas esimese koha vabariiklikul olümpiaadil, esivõistlusel, esikonkursil.

2015/16

  • Oliver Kütt – I koht Eesti meistrivõistlustel orienteerumises U-18 vanuseklassis
  • Tario Raimond Meerbach – I koht klassikalise jõutõstmise Eesti meistrivõistlustel noortele
  • Aivar Siska I koht klassikalise jõutõstmise Eesti meistrivõistlustel noortele
  • Andri Luik – I koht teivashüppe Eesti meistrivõistlustel noortele
  • Kris Sten Saarepuu – I koht konkursil Kirjandusraal 2016
  • Liina-Maria Šutikova – I koht vene keele vabariiklikul olümpiaadil

2014/15

  • Annely Kasela – I koht konkursil Kirjandusraal 2015
  • Kati-Kreet Marran I koht Eesti meistrivõistlustel sulgpallis U-17 vanuseklassis ( 3 kordne võitja)
  • Albert Tamm – I koht Eesti meistrivõistlustel sulgpallis U-17 vanuseklassis

2013/14

  • Andres Saetalu – I koht Eesti meistrivõistlustel orienteerumises U-19 vanuseklassis
  • Kristin Kuuba – I koht Eesti meistrivõistlustel sulgpallis naiste arvestuses
  • Helina Rüütel – I koht Eesti meistrivõistlustel sulgpallis naiste arvestuses

2012/13

  • Angeelika Saaron I koht konkursil Kirjandusraal 2013
  • Margit Raud I koht konkursil Kirjandusraal 2013


NRG aukiri

Õpilasele Nõo Reaalgümnaasiumi positiivse maine kujundamise eest seoses väga erilise saavutuse või tegevusega (s.h. korduva saavutuse eest õpilasele, kes on kooli aumärgi juba saanud)

2016/17

  • Albert Tamm – I koht Eesti meistrivõistlustel disc-golfis U-18 vanuseklassis
  • Oliver Kütt – I koht Eesti meistrivõistlustel orienteerumises U-18 vanuseklassis (individuaalselt ja teatevõistluses)
  • Andri Luik I koht Eesti meistrivõistlustel teivashüppes U-18 vanuseklassis
  • Nõo RG meeskond – I koht EKSL finaalturniiril jalgpallis:
    Allar Mällo, Mark Jõgar, Romet Pastak, Andris Altsaar, Kristen Käos, Robert-Juss Soe, Filip Sander Saar, Karl Kristjan Küppas.

2015/16

  • Nõo RG võistkond – I koht vabariiklikul koolinoorte esivõistlusel tuletõrjespordis: Laura Johanson, Kaidi Kruusement, Sten Leinasaar, Martin Järv, Sander Põhjala, Kristen Käos.
  • Nõo RG meeskond – I koht EKSL finaalturniiril jalgpallis:
    Allar Mällo, Alvar Mällo, Mark Jõgar, Urmas Lemvald, Kristen Käos, Ivar Keerpalu, Filip Sander Saar, Karl Kristjan Küppas
  • Nõo RG naiskond – I koht EKSL finaalturniiril võrkpallis:
    Laura Rink, Kristiine Pärna, Piert Loorits, Kristin Kuuba, Helina Rüütel, Hele-Mai Luik, Aveli Kornav,  Lotta Kaups.
  • Nõo RG meeskond – I koht EKSL finaalturniiril võrkpallis:
    Aleksandr Knzjaev ,  Jass Kaarama, Jakko Isup,  Kristen Käos,  Andri Luik, Raido Raudsepp,  Mikk Pedaja,  Ago Jaani, Mihkel Pae .
  • Kristin Kuuba ja Helina Rüütel – 9. koht juunioride maailmameistrivõistlustel sulgpallis.
  • Kelli Randmäe, Andrus Vaarik, Raini Koorts – I koht vabariiklikul keemiavõistlusel „Kolb“
  • Helina Rüütel I koht Eesti meistrivõistlustel sulgpallis täiskasvanutele (segapaarismäng),
    Kati Kreet Marran I koht Eesti meistrivõistlustel sulgpallis täiskasvanutele (paarismäng)
  • Albert Tamm I koht Eesti meistrivõistlustel disc-golfis noorte arvestuses.
  • Kristin Kuuba I koht juunioride Eesti meistrivõistlustel sulgpallis (üksikmängus, paarismängus)
  • Helina Rüütel I koht juunioride Eesti meistrivõistlustel sulgpallis (paarismängus)

2014/15

  • Nõo RG meeskond – I koht EKSL finaalturniiril korvpallis:
    Kaspar Sale, Jaak Raud, Siim Oja, Sander Põhjala, Lars Asi, Aivar Siska, Rando Marrandi, Kaspar Kitsing
  • K. Kuuba – III koht Euroopa juunioride meistrivõistlustel sulgpallis
  • H. Rüütel – III koht Euroopa juunioride meistrivõistlustel sulgpallis
  • Kristin Kuuba – I koht Eesti meistrivõistlustel sulgpallis U-19 vanuseklassis (üksikmängus)
    Helina Rüütel – I koht Eesti meistrivõistlustel sulgpallis U-19 vanuseklassis (segapaarismängus)
  • Kati Kreet Marran – I koht Eesti meistrivõistlustel sulgpallis U19 vanuseklassis (paarismängus)

2013/14

  • Kristin Kuuba – I koht Eesti meistrivõistlustel sulgpallis U-17 arvestuses (üksikmäng, paaris ja segapaarismäng)
  • Helina Rüütel – I koht Eesti meistrivõistlustel sulgpallis U-17 arvestuses (paarismäng)
  • Nõo RG võistkond – I koht EKSL finaalturniiril võrkpallis segavõistkondadele: Siim Isup, Mart Pae, Margit Raud, Mariliis Raud, Laura Rink, Kristiina Pärna
  • Kristin Kuuba – I koht Eesti meistrivõistlustel sulgpallis U-19 arvestuses (üksikmäng, paaris ja segapaarismäng)
  • Helina Rüütel – I koht Eesti meistrivõistlustel sulgpallis U-19 arvestuses (paarismäng)
  • Nõo RG meeskond – I koht EKSL finaalturniiril võrkpallis:
    Jass Kaaramaa, Aleksander Knjazev, Mart Pae, Siim Isup, Andres Saetalu, Ago Jaani