Vastuvõtt

Vastuvõtu tingimused ja kord

Tere, lugupeetud Nõo Reaalgümnaasiumisse kandideerijad!

Õppeaastaks 2022/23 on vastuvõtuprotsess lõppenud.
Kui soovid asuda õppima meie kooli õppeaastal 2023/24, siis jälgi meie kooli kodulehe infot alates jaanuarist 2023.

Soovin Sulle edu käesoleval õppeaastal!
Kohtumiseni!

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor

Vastuvõtt 2023

Vastuvõtukatsed toimuvad  aprillis 2023 (kuupäevad ja vorm on täpsustamisel)

Siin on 2022. aastal kehtinud vastuvõtukord. Suuri muudatusi selles kindlasti ei tule.

Täpsustav info

Nõo RG-s õpitakse B2 tasemel inglise keelt ja saksa keelt, B1 tasemel inglise, saksa ja vene keelt. Kui soovijaid on vähem kui 9, siis keelerühma ei avata.

Kõik kokkuvõtvad hinded peavad 9. klassis olema vähemalt rahuldavad.

Kui soovijaid on rohkem kui kohti ühiselamus, võetakse aluseks tunnistus ja/või katsete tulemused.

Tartumaal elavale õpilasele antakse koht ühiselamus vaid juhul, kui igapäevane sõit võtab aega kokku üle 2 tunni.

Info 11. ja 12. klassi kandideerijatele

11. (12.) klassi võtame uusi õpilasi vaid piiratud arvul. 11. (12.) klassi kandideerimiseks tuleb esitada vabas vormis avaldus (kus näidata ära ka kooli vahetamise põhjus), nii põhikooli lõputunnistuse kui ka 10. klassi (10. ja 11. klassi) tunnistuse (õpinguraamatu) koopia ning täita ankeet (väljas kodulehel).

Eeldame tunnistust (õpinguraamatut), kus hinded ja käitumine on üldjuhul vähemalt “head”, reaalained soovitavalt “väga head”. Samuti soovime saada ülevaadet 10. klassi (10. ja 11. klassi) tunnijaotusplaanist reaalainete osas (mitu nädalatundi oli matemaatikas, füüsikas, keemias, arvutiõpetuses). Seejärel vastuvõtukomisjon otsustab, kas õpilane lubatakse katsetele ning katsete põhjal langetatakse lõppotsus.

Tere, lugupeetud Nõo Reaalgümnaasiumisse kandideerijad!

Õppeaastaks 2022/23 on vastuvõtuprotsess lõppenud.

Soovin Sulle edu käesoleval õppeaastal!
Kohtumiseni!

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor

Vastuvõtt 2023

Vastuvõtukatsed toimuvad  aprillis 2023 (kuupäevad ja vorm on täpsustamisel)

Täpsustav info

Kõik kokkuvõtvad hinded peavad 9. klassis olema vähemalt rahuldavad.

Info 11. ja 12. klassi kandideerijatele