Oluline

Nõo Reaalgümnaasiumi 63. lennu lõpuaktus 06. Mai Ruth Maal

Nõo Reaalgümnaasiumi 63. lennu lõpuaktus toimub 21. juunil Nõo Spordihoones, kus on aktuse korraldamiseks väga head tingimused ja ruumi jätkub kõigile.
Aktus algab kell 14.00 ja kestab ligikaudu 90 minutit.

Külalistele avatakse spordihoone uksed 13.30, sisenemine spordihoonesse toimub parklapoolsest uksest.
Koolimaja ees olev K. Aigro tänav on liikluseks suletud.

Autosid saab parkida piiratud hulgal spordihoone parklasse ja  Nõo Reaalgümnaasiumi siseõue. Ülejäänud autod peavad koha leidma Nõo alevi tänavatel.

Kohalik lillepood pakub aktuseruumis võimalust enne ja pärast aktust osta lilli.

Aktusel õnnitlevad lõpetajaid kooli, Haridusministeeriumi ja Nõo valla esindajad.

Palume pildistamiseks saali ette ja vahekäikudesse mitte tulla.

Iga lõpetaja saab ligipääsu (lingi) lõpuaktuse piltidele, et need endale salvestada.
Kohe pärast aktust toimub lõpetajate õnnitlemine õues ja pildistamine Nõo RG õppehoone peaukse ees.

Vihmase ilma korral toimuvad kõik need tegevused spordihoones.

Kohtumiseni 21. juunil.

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor

Koolimaja ees olev K. Aigro tänav on liikluseks suletud.

Palume pildistamiseks saali ette ja vahekäikudesse mitte tulla.

Vihmase ilma korral toimuvad kõik need tegevused spordihoones.

Kohtumiseni 21. juunil.

Jaanus Järveoja