Nõo Reaalgümnaasium pakub tööd 13. Mai Ruth Maal

Nõo Reaalgümnaasium kuulutab välja konkursi  arvutiõpetuse õpetaja (s.h. programmeerimine, robootika) ametikohtade täitmiseks alates 1. septembrist 2019. Koormus 1,0, õpetamine toimub gümnaasiumiklassides.

Nõo Reaalgümnaasium kuulutab välja konkursi  eesti keele ja kirjanduse õpetaja  (s.h. klassijuhatamine) ametikohtade täitmiseks alates 1. septembrist 2019. Koormus 1,0, õpetamine toimub gümnaasiumiklassides.

Nõo Reaalgümnaasium kuulutab välja konkursi  sotsiaalpedagoogi ametikohtade täitmiseks alates 1. septembrist 2019. Koormus 0,25 (10 tundi nädalas).

Avaldus, elulookirjeldus,  motivatsioonikiri ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada hiljemalt 27. maiks 2019 Nõo Reaalgümnaasiumi kantseleisse või aadressil Nõo, K. Aigro 5, Nõo Reaalgümnaasium või kool [at] nrg.edu.ee.

Info telefonil 5030469 või kool [at] nrg.edu.ee