Vaata siit nädalamenüüd      01.02.2021  ja 08.02.2021

Vaata siit nädalamenüüd      01.02.2021  ja 08.02.2021

Toitlustamise nädal 11.01-15.01
KoolilõunaKodune sealihakaste, küpsetatud kaalikapulgad, keedetud tatar, keedetud täisterariis, leibKõrvitsapüreesupp kalkunilihaga, röstitud sepikukuubikud, leibAhjulõhefileetükid Valge kaste maitserohelisega, aurutatud brokoli, kartulipuder, keedetud pärl kuskuss, leibKana - kartulisupp riisiga, leibMakaronid veisehakklihaga, tomatikaste, aurutatud hernes, mais, leib
Kapsasalat tilliga, salatilehtede segu, peet, porgand, paprika, kastmevalik salatitelePria piimatootedPeedisalat mustsõstraga, valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitelePria piimatootedPorgandi - porrulaugusalat, hiinakapsas, kurk, redis, peet, kastmevalik salatitele
Maitsevesi, Pria piimatootedKummelitee, PRIA piimÕunamahlajook, PRIA piimatooted
Mõnus kohupiimakreemKakao - jogurtidessert, aedmaasikamoos
ÕhtusöökKarrine kanakaste, ahjukartulid , toorsalat, piim, vesi, leivatoodeTatar hakklihaga, külm hapukoorekaste, toorsalat, piparmündi tee, piim, leivatoodeVokiroog sealihaga, keedetud riis, toorsalat, piim, vesi, leivatoodeKöögivilja ahjuroog, toorsalat, puuvilja mahlajook, piim, leivatoode