Koolielu

Toetused

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilastele on lõunasöök tasuta (XL-lõuna eest tuleb tasuda tavalõuna maksumust ületav osa).

Transport

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilastele, kes elavad väljaspool Tartumaad, hüvitatakse aruande esitamisel ühistranspordiga kooli ja kodu vahel liikumise kulud (üks kord nädalas). Kulude hüvitamist reguleerib vastav kord.

Õpilaskodu

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilastele, kelle edasijõudmine koolis on vähemalt rahuldav ja kelle igapäevane liikumine kodu ja kooli vahel on tülikas, aeganõudev, on tagatud koht kooli õpilaskodus. Koht õpilaskodus on õpilasele tasuta (voodipesu tuleb omal kaasa võtta).

Transport

Õpilaskodu