Meie koolist

Õpilasesindus

ÕPILASESINDUS

Õpilasesinduse president       MERILIN KALAMIS  (11.c)

Õpilasenduse info töögrupi juht        ROMET MATSISELTS  (10.c)

Õpilasesinduse ürituste töögrupi juht   KETRIN PUSKAR    (11.c)

Koolilehe „Peetrike“ peatoimetaja    LAURA PAU  (11.c)

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasesindus on kooli õpilaste vabatahtlik esindusorgan. Õpilasesindus tegeleb peamiselt õpilaste huvide kaitsmise, arvamuse edasi andmisega, tekkivate probleemide lahendamisega ja ürituste korraldamise ja läbiviimisega. Kõik koolipere liikmed võivad probleemide või ettepanekutega pöörduda õpilasesinduse poole.

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasesinduses on kaks töögruppi: informatsiooni töögrupp ehk ITG ja ürituste töögrupp ehk ÜTG. ITG tegeleb peamiselt õpilasesinduse teabe jagamise ja kogumisega, reklaamib erinevaid üritusi ja edastab muud informatsiooni, samuti toetab kooliraadio ja -lehe tegevust ning viib läbi erinevaid küsitlusi. ÜTG ülesandeks on koolis erinevate sündmuste korraldamine ja läbiviimine. Suheldakse sponsoritega, viiakse ellu erinevaid ideid ja rikastatakse koolielu. Mõlema töögrupi tegevust korraldab vastava töögrupi juht.

Õpilasesinduse juhatus valitakse salajasel hääletusel õpilasesinduse liikmete seast.

Õpilasesindusega liitumiseks peab Nõo Reaalgümnaasiumi õpilane pöörduma ÕE juhatuse liikme poole ning täitma liitumisavalduse.

ÕPILASESINDUS

Õpilasesinduse president MERILIN KALAMIS (11.c)

Õpilasenduse info töögrupi juht ROMET MATSISELTS (10.c)

Õpilasesinduse ürituste töögrupi juht KETRIN PUSKAR (11.c)

Koolilehe ?Peetrike? peatoimetaja LAURA PAU (11.c)

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasesindus on kooli õpilaste vabatahtlik esindusorgan. Õpilasesindus tegeleb peamiselt õpilaste huvide kaitsmise, arvamuse edasi andmisega, tekkivateprobleemide lahendamisega ja ürituste korraldamise ja läbiviimisega. Kõik koolipere liikmed võivad probleemide või ettepanekutega pöörduda õpilasesinduse poole.

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasesinduses on kaks

töögruppi:informatsiooni töögrupp ehk ITG ja ürituste töögrupp ehk ÜTG. ITG tegeleb peamiselt õpilasesinduse teabe jagamise ja kogumisega, reklaamib erinevaid üritusi ja edastab muud informatsiooni, samuti toetab kooliraadio ja -lehe tegevust ning viib läbierinevaid küsitlusi. ÜTG ülesandeks on koolis erinevate sündmuste korraldamine ja läbiviimine. Suheldakse sponsoritega, viiakse ellu erinevaid ideid ja rikastatakse koolielu. Mõlema töögrupi tegevust korraldab vastava töögrupi juht.