Meie koolist

Kooli väljaanded

Nõo Reaalgümnaasium annab koos Nõo Põhikooliga iga 5 aasta järel (Nõo kooli juubeliaastal) välja Nõo kooli almanahhi „Nõo tanumatel“. 2016. aastal ilmus „Nõo tanumatel 8“.

1996. aastal ilmus Agnes-Asta Marandi koostatud ajalooraamat „Nõo kool läbi kolme sajandi“

2013. aastal ilmus raamat Nõo Reaalgümnaasiumi renoveerimisprotsessist („Nõo Reaalgümnaasium. Taasalustamine.“, autor Siim Kinnas).

2016. aastal ilmus õpilaste praktilise töö tulemusel endise õpetaja Maie Ambre elulooraamat „Maie lugu“ (autorid Kaisa-Liina Keps, Ragne Lakson, juhendaja Annika Markson).

2017. aastal ilmus endise õpetaja Endel Kraavi koostatud ja tema lähedaste poolt välja antud elulooraamat „Lugusid Nõo koolis. Pool sajandit õpetajana.“