Rubriigiarhiiv: Sport

Spordinädal

Nõo Reaalgümnaasium tähistab üleeuroopalist spordinädalat.
24.09 – 16.00 kohtumine WRC sarjas 2. kohal oleva Martin Järveojaga
25.09 – spordifilmi ühisvaatamine
26.09 – 10. klasside spordipäev (jäi halva ilma tõttu osaliselt toimumata)
27.09- 18.15 NRG liikumissarja osalejatega kohtub ja jookseb kaasa EM 9. koha omanik Kaur Kivistik
28.-28.09 – NRG esindus osaleb Ülenurme Gümnaasiumi kooliolümpiamängudel
Lisaks toimuvad vahetunniüritused, orienteerumispäev, rannavõrkpallitreeningud.

Kõik liikuma!

Nõo Reaalgümnaasium

 

Tubli esinemine indiacas

Vabariiklikul indiacaturniiril saavutas 10.-12. klasside arvestuses I koha Nõo Reaalgümnaasiumi võistkond koosseissus:
1. Merilin Must
2. Mari-Liis Must
3. Mariin Tulf
4. Saskia Täpsi
5. Elina Luik
6. Kirke Karolin Heiter
7. Randy Suurmann
8. Guido Schilf
9. Mihkel Plakk

Võistkonna juhendaja on Hendrik Rikand.

Palju õnne!

Nõo Reaalgümnaasium

Tubli esinemine saalihokis

Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel saalihokis saavutasid esimese koha Nõo Reaalgümnaasiumi noormehed:
Dmitri Kuznetsov
Reigert Meerbach
Robert Joonas
Marek Žitski
Madis Niinemets
Erik Tarelkin
Rainer Valo
Joosep Postov
Guido Schilf
Lehar Madis Metsallik 10C

Õpilaste juhendaja on Talis Mölder.

Palju õnne!

Tubli esinemine mõttespordiolümpiaadil

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilased esinesid väga edukalt internetipõhisel mõttespordiolümpiaadil, kus koolide arvestuses saadi kabes I koht. Individuaalselt saavutas kabes I koha Artjom Afanasjev. Võistkondlikus arvestuses oli  oluline panus Rauno Valol ja Raiko Valol, kes saavutasid  kabes vastavalt 7. ja 8. koha.

Sudokude lahendamises saavutas Nõo Reaalgümnaasium 4. koha, individuaalselt parimatena oli Lenne-Lota Põdra 5. ja Triinu Prants 6.

Mõttespordiolümpiaadil osalemist korraldas õpetaja Peet-Märt Irdt.

Palju õnne!

Nõo Reaalgümnaasium

Tubli esinemine võrkpallivõistlustel

Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel võrkpallis saavutasid I koha nii  neidude kui ka noormeeste võistkond:

Neiud:

  1. Elina Luik
  2. Anastassia Butorina
  3. Karoliina Kallion
  4. Kirke Karolin Heiter
  5. Triinu Tammel
  6. Juliana Jepišova

 

Noormehed:

  1. Jakko Isup
  2. Mikk Pedaja
  3. Martin Toode
  4. Kurmo Külm
  5. Henri Loosaar
  6. Randy Suurmann
  7. Mihkel Plakk
  8. Martin Leissoo

Õpilasi juhendab Hendrik Rikand.

Palju õnne!

Nõo Reaalgümnaasium