Rubriigiarhiiv: Saavutused

Edukas esinemine võrkpallis

Nõo Reaalgümnaasiumi võistkond esines väga edukalt EKSL vabariiklikul Sadolin Cup finaalvõistlusel võrkpallis, kus saavutati I koht.
Võistkonnas mängisid :

Elina Luik, Annika Altoja, Grete Rüütli, Saskia Täpsi, Mikk Pedaja, Kristen Käos.

Võistkonna juhendaja on Hendrik Rikand.

Palju õnne!

Jaanus Järveoja
direktor

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Tartumaa matemaatikaolümpiaadil 07.02.2017 esinesid väga edukalt Nõo Reaalgümnaasiumi õpilased:

X  klasside arvestuses

  • Annika Jaakson I koht
  • Urmas Luhaäär II koht
  • Triinu Prants III koht

XI klasside arvestuse

  • Karin Krauvärk I koht
  • Alise-Valentine Prits II koht
  • Kaari Kuus III koht
  • Artjom Valdas III koht

XII klasside arvestuses

  • Karolina Tammemaa I koht
  • Kirill Grjaznov II koht
  • Anita Kozlova III koht

Õpilaste juhendajad on Ülle Juurik, Sirje Sild, Mikk Põdra

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Tartumaa bioloogiaolümpiaadil 04.02.2017 esinesid väga edukalt Nõo Reaalgümnaasiumi õpilased:

X  klasside arvestuses

  • Suvi-Mari Parts I koht
  • Anastassia Butorina I koht
  • Johanna Uuemäe III koht

XI  klasside arvestuse

  • Merili Saar I koht
  • Andra Kerge II koht
  • Siim Mihkelsoo III koht

XII klasside arvestuses

  • Tanel Riivik I koht
  • Minna Joor II koht

Õpilaste juhendaja on Epp Vinne

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Tartumaa emakeeleolümpiaadil 30.01.2017 esinesid väga edukalt Nõo Reaalgümnaasiumi õpilased:

X  klasside arvestuses

  • Suvi-Mari Parts III koht

XI  klasside arvestuses

  • Elo Kumel II koht
  • Lenne Lotta Põdra III koht

XII klasside arvestuses

  • Elina Jõpiselg III koht

Õpilaste juhendajad on Annika Markson, Ruth Maal

Füüsikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Tartumaa füüsikaolümpiaadil 28.01.2017 esinesid väga edukalt Nõo Reaalgümnaasiumi õpilased:

X  klasside arvestuses

  • Urmas Luhaäär I koht
  • Annika Jaakson II koht
  • Allan Rääk III koht

XI  klasside arvestuses

  • Erik Marcus Maks I koht
  • Alise-Valentine Prits II koht
  • Kaisa Liina Keps III koht

XII klasside arvestuses

  • Karolina Tammemaa I koht
  • Kirill Grjaznov II koht
  • Hendrik Eerikson II koht

Õpilaste juhendajad on  Peet-Märt Irdt, Kristjan Vällik, Tanel Liira

Inglise keele olümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Tartumaa inglise keele olümpiaadil 27.01.2017 esinesid väga edukalt Nõo Reaalgümnaasiumi õpilased:

X  klasside arvestuses

  • Annika Jaakson I koht
  • Mari-Ann Meos  III koht

XI klasside arvestuses

  • Kaari Kuus I koht
  • Elo Kumel III koht

XII klasside arvestuses

  • Rauno Jaaska I koht
  • Egert Möller III koht

Õpilaste juhendajad on Ene Soolepp, Tiina Tuuling, Meeli Lepisk

Keemiaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Tartumaa keemiaolümpiaadil 21.01.2017 esinesid väga edukalt Nõo Reaalgümnaasiumi õpilased:

X  klasside arvestuses

  • Annika Jaakson I koht
  • Urmas Luhaäär II koht
  • Artjom Afanasjev III koht
  • Suvi-Mari Parts III koht

XI  klasside arvestuses

  • Kaspar Ranna I koht
  • Alise-Valentine Prits II koht
  • Simo Oskar Juvanen III koht

XII klasside arvestuses

  • Karl Jakob Levin  I koht
  • Karolina Tammemaa II koht
  • Rauno Jaaska III koht

Õpilaste juhendaja on Aivar Vinne

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Tartumaa geograafiaolümpiaadil 10.12.2016 esinesid väga edukalt Nõo Reaalgümnaasiumi õpilased:

X  klasside arvestuses

  • Annika Jaakson I koht
  • Ketlin Õunap II koht
  • Laur Edvard Lindmaa III koht

XI klasside arvestuses

  • Alise-Valentine Prits I koht
  • Gredy Lillipuu II koht

XII klasside arvestuses

  • Hendrik Eerikson I koht
  • Oliver Kütt II koht
  • Elina Jõpiselg III koht

Õpilaste juhendaja on  Mairi Küberson

Viie kooli võistlus 2017

12. ja 13. jaanuaril 2017. aastal toimus Tartu Miina Härma Gümnaasiumis arvult 52. Viie kooli võistlus, kus osalesid Viljandi Gümnaasium, Nõo Reaalgümnaasium, Hugo Treffneri Gümnaasium, Miina Härma Gümnaasium ja Tamme Gümnaasium. Väljaspool ametlikku arvestust osales Ida-Virumaa koolide ühisvõistkond.

Nõo Reaalgümnaasium saavutas II koha nii keemias, füüsikas kui ka matemaatikas ning kolme aine kokkuvõttes.

Meie kooli õpilaste parimad kohad individuaalselt:

Rauno Jaaska (matemaatikas 1. koht, keemias 5. koht, kolme aine kokkuvõttes 6. koht) Karolina Tammemaa ( matemaatikas 1. koht, kolme aine kokkuvõttes 6. koht)
Kirill Grjaznov (matemaatikas 1. koht, füüsikas 6. koht)
Urmas Luhaäär (füüsikas 1. koht)
Romet Martjan (matemaatikas 1. koht)

Täname võistlust toetanud ettevõtteid Viru Keemia Grupp ja AS Nortal .
Viie kooli võistluse stipendiumi said Nõo Reaalgümnaasiumi õpilased Rauno Jaaska, Karolina Tammemaa ja  Kirill Grjaznov  ning õpetajatest Sirje Sild.

Teist korda toimus  VKV koolidele võistkondlik probleemülesande lahendamise konkurss, kus ära märgiti ka Nõo Reaalgümnaasiumi töö. Probleemülesannet lahendasid Veronika Lehesaar, Kristiina Keps,  Artjom Valdas, Karl Martin Kadaja.

Täname Nõo Reaalgümnaasiumi võistkonda kuulunud õpilasi ja neid juhendanud õpetajaid väga hea esinemise eest!

Jaanus Järveoja
Direktor